Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Jakieś historię o duchach

Polecane posty

Hejterzy wypad :D wróżka jest ok... Wróżbella czasem mam tak, że chcę wstać a nie mogę, czuję, że śpię , chcę się obudzić, i podnoszę się kilkukrotnie ale nie daję rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka boska bajkowa dziś ja świadomy sen mam zazwyczaj tylko wtedy kiedy tego zechce. Zazwyczaj mam swiadome sny czy tego chcę czy nie chce. Najlepsze jest uczucie latania. Zazwyczaj je wykorzystuje jeśli się obudzę. LD zaznaczam nie jest tym samym co Obbe, w LD nie wychodzimy z ciała, to jest tylko takie "zludzenie.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Universum dziś jeśli mamy aptrzyc na to oczami naukowcow, mózg budzi się pierwszy, a ciało nie jest doinformowanie za wczasu przez neurony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolona przybłęda kałzia znów piertoli jakieś żałosne bzdety:O wypiertalaj lepiej brudna ściero podmyć pisde bo coś ci tam zdechło tak wali na całym kafe:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka boska bajkowa dziś to, że żaden sen nigdy nie będzie taki sam. Rozumiem, że tworzysz rzeczywistość? Ze możesz się wcielić w kogo chcesz, możesz robić co tylko zechcesz? Potrafisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ta szmata wrozbella piertolo boże!!:O:O:O:O na chóój piszecie z tym tępym góównem, skoro jej teorie to stek bzdur ?????? Jest tam jakas logika ?? góówno 20 letnie wam piertoli jakieś brednie, a w wy tego słuchacie :D:D:D:D żal mi was:O:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kałzella wypłukałas już ten skrzep menstruacyjny ze swojej pisdy ?? bo coś dalej smierdzisz:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ja mam to wszystko naturalnie. Zwłaszcza LD. I szczerze, nie wiem jak można się w to bawic, najciekawszy wg mnie jest świat tutaj na Ziemi, a w izluzje nie zamierzam się bawić, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrozbella ty kóórwo z kazirodczego związku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozbella dziś Ahaa chodzilo Ci o wcielenie we snie. Tak, moge byc kim zechce i zmieniac rzeczywistosc jak zapragne, ale zbyt mocne emocje we snie powoduja, ze trace swiadomosc. Zobacz sobie forum psajko, wpisz na google, tam jest cala encyklopedia o technikach i ld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozbella dziś Niech sobie bedzie ciekawy, w nocy jak spie to sobie moge chociaz polatac . Tak czy inaczej , jak juz pisalem, moze w zyciu mialem 10 ld a na techniki to zapalu mam na 3 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć z miasta Katowice
Wrozbella 2017.10.31 Universum dziś ja mam tak czasami kilka razy w ciągu jednej nocy. Dlaczego? Dlatego ze gdy uda mi się wybudzić, jestem zbyt zmęczona po tej całej szarpaninie "duszy" w ciele, i znowu zapadam w sen.. i tak kilka razy.. dziwne jest to, że po tak jakby modlitwie wszystko przechodzi.. (mówię poważnie, nie promuje "Boga" tylko mówię jak jest). Teraz już raczej to mi się nie zdarza. Dodam jeszcze, że nie praktykowałam Oobe, tylko hipnoze i "magię" X Obiektywnie stwierdzam, że musisz kałziu jak najszybciej rozpocząć leczenie farmakologiczne twojej dysfunkcji mózgowej, gdyż jest ona w dalekim stadium zaawansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×