Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Jak to jest kochać?

Polecane posty

Wróż Ty też nie musiałaś pisać takich rzeczy o jego głosie:D a jakby wrzucił twój nr to przegiąłby na maxa 🖐️ Czy tylko mi sie wydaje że "biceps" to kotarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renegatkaa to Zawadiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kałzella to obojniak śmieć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest sens zycia ze zdeformowanymi narządami płciowymi i porytym łbem ??? wolałbym się sam odpiertolić niz żyć w takiej meczarni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella to najsłodsza kafeterianka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie w spokoju kochaną Wrozbelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella miłość czasami rani nas samych, odbiera naszą cześć siebie na cześć drugiej połówki. Oprócz siebie zaczynasz martwić się o ta druga osobe. Masz stracha, że kiedyś może się to skonczyc, masz stracha, że może Cię skrzywdzić, ale od początku :) pierwsza jest fascynacja i wszystko pasuje Ci w drugiej polowce, nie pojmujesz dlaczego ty się bardziej starasz od chłopaka, drugie zaczyna pojawiać się zazdrość, że już nie ma dla Ciebie tyle czasu co na początku, trzeba nauczyć się kompromisow, drugie zaczynasz postrzegać wady, ale i tak go kochasz, dopiero po dłuższym stażu w związku zaczyna wchodzić bezpieczenstwo i zaufanie ale nie możesz zbyt olac druga połówkę bo możesz ją stracić. Istna paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból egzystencji obojniaka, cię boli ?? jesteś góównem odrzuconym przez społeczeństwo, sorry to nie tylko moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm vv bicepsie
Wrozbella bardzo bym chciał miałbym spokój na wieki z babami, same problemy tylko z nimi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka boska bajkowa dziś weź mnie nawet nie irytuj chłopie. Kto powiedział dlaczego już nie chciałam wracać na Kafe, wtedy co nie było mnie cały dzień? Nie pamiętasz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając swoją połówkę zaczynasz się starzec :D wolisz przelezec z drugą połówką w łóżku i zrobić seans filmowy niż iść z nim na dyskotekę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 cm w bicepsie a krowę wydoiles? A kury nakarmiles? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotarba to nie człowiek, kotarba to postać z horroru :D Michael Mayers z Halloween :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×