Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cojanarobilamboze

Zdradziłam męża w naszym łóżku , chyba podejrzewa

Polecane posty

Gość Cojanarobilamboze

Drecza mnie wyrzuty sumienia a on jest zaniepokojony bo twierdzi ze chodze zamyslona Chyba podejrzewa bo 2 razy przyjechal wczesniej z pracy Tydzien temu odwiedzil mnie moj byly sprzed 5 lat , moj maz ma duzego penisa jest przystojny i swietny w lozku. Byly to samo , gdy stal przede mna wrocily wspomnienia i uleglam mu Zapaskudzil cale lozko uprałam posciel i koszulke meza(byly wytarł sobie penisa nia) i to chyba wzbudzilo najwieksze podejrzenia meza bo zalozyl czysta posciel w dzien zdrady Boje sie ze to sie wyda , maz chce miec ze mna dzieci Powiedziec mu ? Kocham meza a on mnie to byla moja chwila slabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha dobre :D wytarl penisa w koszuke meza :D moze cie zaplodnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nie mialam dni plodnych Nie chce go oklamywac a jednoczesnie wiem ze roztrzaskam mu serce Rzucil dla mnie stara prace wzial kredyt na mieszkanie Czy ktoras byla w takiej sytuacji?autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mialas plodnych ale rypalas sie bez gumy.. nawet i w te dni moze cie teoretycznie zasiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za szmata Trza bylo siasc na kaktus jak szukalas wrazen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym ty sie przejmujesz, faceci tez zdradzaja i gorzej sie zachowuja, nie maja przy tym zadnych dylematow, ciesz sie zyciem kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci cale swoje zycie maja "chwile slabosci" i nie mowia nic zonom, wiec nad czym ty sie dziewczyno zastanawiasz, zajmij sie czyms innym to nie bedziesz myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich co nie zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam takiego co brzydzi się zdradą i jak kocha jedną- to tylko ona się liczy. Nie wszyscy faceci zdradzają, nie wszyscy, choć wszyscy faceci lubi a seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz powinien cie ta koszulka udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo. Trzeba było myśleć wcześniej. Powodzenia :) PS. A co z sąsiadami? Co jak ktoś widział lub słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee kobieto nie przejmuj się. Raz się żyje. Na stare lata będziesz wspominać z sentymentem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie pipa nie jest z mydła . Trzeba dawać facetom którzy nie mają swoich źon . Jesteś samarytanką . A mnie poczęstujesz swoją pachnącą c**eczką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×