Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu Taksowkarze strajkuja przeciwko Uberowi zamiast obnizyc ceny?

Polecane posty

Gość gość

Smiech na sali. Biora stawki z kosmosu i strajkuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale uber wcale nie jest taki tani, moze pare zł zaoszczedzisz, autami jezdzą zwykle typy spod ciemnej gwiazdy, pelno ukrainców jezdzi nielegalni, masa rozklekotanych aut, uber na to pozwala...grupa ukrainców rejestruje sie pod jednym regonem w jakiejs tam firmie x i jezdzą, miasta nie znają, lepsze jest mytaxi bo mają dobre auta, wiekszosc to nowe mercedesy, mytaxi to spółka-córka firmy mercedes benz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uberem nie jezdze ale smieszy mnie ze taksowkarze zamiast obnizyc ceny ktore sa z kosmosu to jakies strajki robia :) Taksiarze to tez swieci nie sa tylko kombinuja jak zarobic jak najwiecej na pasazerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może temu, że płacą ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złotówy twierdzą, ze to cięzka praca, ze utrzymanie auta kosztuje, ze benzyna kosztuje, ze musza zus placic, a ja nie pamietam bym jechała nową czystą taksówką, w moim malym rodzinnym miescie taksiarze są akurat uczciwi bo kazdy zna miasto i nei da sie oszukać, turystów raczej nie ma ale w warszawie pelno oszustów- pytają którą trase wolimy , podpuszczają i jak zobaczą ze sie nie znasz albo jestes słoik przyjezdny to cię zawiozą dookoła bo niby korki, oczywiście zaden nie ma wydać z 50-100 zł albo udaje ze czytnik kart nie działa, nie chcą kart bo od kazdej transakcji bank bierze prowizje, te dziady nawet na 50 groszy cie oskubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowska

Ja też tego nie rozumiem, bo przecież wystarczy sobie odpalić coś w stylu freenow, żeby mieć wygodne przewozy firmowe. Ja mam trzech pracowników w firmie, a i tak mam tańsze przewozy niż jednorazowa taksówka, a o wiele wygodniejsze niż przejazdy komunikacją miejską.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowa2

U nas w firmie korzystamy z free now, każdy zadowolony , zawsze są na czas i przyjemni kierowcy. Miałam raz sytuacje gdzie musiałam koniecznie  szybko dostać się w konkretne miejsce. Kierowca zrobił wszystko abym była na czas. Usługa wykonana na 5  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golsko

Taksówkarze po prostu często nie chcą zmieniać swoich przyzwyczajeń. Przecież wspomniana tu usługa free now, to tak naprawdę taksówka, tylko z dodatkowymi opcjami, które mega ułatwiają pasażerom podróżowanie, a firmom korzystanie z usługi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmacy

Dokładnie! Nie wiem, kto stworzył free now, ale przecież tam jeżdżą normalni taksówkarze. Ja zawsze trafiam na zadbane, nowe auta, więc jednak sie da być konkurencyjnym w czasach ubera. Trzeba tylko chcieć 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszonoZbych

Bo to tez chyba zależy od typu człowieka... Jak chcesz po prostu normalnie pracować i fajnie zarabiać, to korzystasz z free now, a klienci, jak moja firma np. są zadowoleni, ale jeśli szukasz dziury w całym, to zawsze będzie coś nie tak...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuch

I tu się zgodzę. Lepiej apka i zamawianie taxi niz np. auta sluzbowe w leasing 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grttaa

Dużo jeżdżę z free now i prywatnie i służbowo i zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik, zero uwag, auta ładne, oznakowane, czyste a kierowcy mili, znający trasę także nie ma żadnych opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dużo jeżdżę freenow,  też mamy w pracy umowę z nimi  nigdy nie było u nas problemu,  wszystko odbywa się sprawnie, kierowcy podjeżdżają szybko w umówion e miejsce, znają trasy i są uprzejmi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×