Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nietypowe i smaczne (a przedewszystkim wypróbowane) farsze na pierogi

Polecane posty

Gość gość

Pierogi z owocami, mięsem, kapustą i grzybami i ruskie już mi się przejadły Znacie jakieś wypróbowane przepisy na fajne farsze do pierogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGessler
Gessler dodawała farsz kiełbasy polskiej surowej , próbowałam bardzo dobre , wyrazisty smak . Ale kiełbas musi dobrze przyprawiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona soczewica, feta i koperek. Soczewicę gotuje aż będzie bardzo miękka, wkrajam fetę i duzo koperku, mieszam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziewane zasmażaną z marchewką kiszoną kapustą - pyszne, lepszych nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farsz szpinak z feta i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farsz ze slodkiej kapusty jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczony łosoś i wędzony na gorąco zmiksowane razem w proporcji 1:1. Do tego dodane drobni pokrojone pomidory suszone i koperek. Mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 podobnie robilam paste z lososia, ale zeby dac to do pierogow, to nie wpadlam na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie z twarogiem kasza gryczana i cebulka (na lubelszczyznie u nas to bardzo popularne, ale np. w rodzinie meza w gdyni nigdy o tym nie slyszeli) robilam tez z czerwona soczewica i cebulka, ale widze ze ktos wyzej dodaje fete jeszcze- musze sprobowac bo brzmi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi z kaszanką! Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-szpinak i feta -szpinak i suszone pomidory - pieczone pierogi (z ciasta takiego jak na pizzę) z meksykańskim nadzieniem czyli chorizo, czerwona fasola, ostro doprawiony koncentrat pomidorowy, oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kiszonej kapusty, tylko lekko odsączonej (nie płukać i nie obgotowywać!) + marchewka starta na małych oczkach, wrzucić na patelnie z łyżką oleju, przesmażyć ok 10-15 min, ostudzić, dodać jajko i ze 3 łyżki bułki tartej. Farsz gotowy ;) Pyszne, taki samo robię kapustę do łazanek, tylko bez jajka i bułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z białej kiełbasy, przepuszczonej przez maszynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Z pieczarek i żółtego sera, z pomidorów suszonych z ricottą i ze szpinakiem i chorizo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Jadlam kiedyś z kaszą gryczaną i pieczarkami - lux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

O, i jeszcze na słodko z białym serem i świeżą mieta! Pooooezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z ziemniakami,ziemniaki sie tarkuje jak na placki,smazy na patelni cebulke kielbaske czy boczek i dodaje ziemniaki starkowane,smazy sie,dziwna masa z tego powstaje ale pyszna,potem naklada sie farsz i gotuje,gdyby wlozyc surowe ziemniaki to dlugo by sie gotowaly i pewnie pierogi rozpadly a tak pierogi smakuja jak pyzy,warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ruskie. Ugotowane rozbite ziemniaki plus zmielony twarog, cebulka podsmazona na smalcu i margarynie pol na pol , duzo koperku, sol, pieprz i gotowe. Mozna dodac natke pietruszki albo koperek zastapic swieza mieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

Ze szpinakiem łososiem i ricottą .... ja zwolenniczka wiecznie kapusta z grzybami i dla odmiany mięsne, zakochałam się w tych pierogach. Robię je od kilku lat ZAWSZE na wigilię prócz tego też z k-g, czy z praw...ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikol
Dnia 2.11.2017 o 15:34, Gość gość napisał:

ja robie z twarogiem kasza gryczana i cebulka (na lubelszczyznie u nas to bardzo popularne, ale np. w rodzinie meza w gdyni nigdy o tym nie slyszeli) robilam tez z czerwona soczewica i cebulka, ale widze ze ktos wyzej dodaje fete jeszcze- musze sprobowac bo brzmi dobrze 🙂

Mój tata kasza gryczana, twaróg i mieta a podaje się na słodko ze śmietaną i cukrem. Oczywiście propozycja najlepsza na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z soczewica sa super. Juz bardzo dawno nie jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z soczewica sa super. Juz bardzo dawno nie jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllo

generalnie mozesz wsadzić wszytko, co lubisz dodawac do makaronu, bo to ten sam sma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×