Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wam się mieszka z teściami lub rodzicami

Polecane posty

Gość gość

Podzielcie się swoimi opiniami. Bo ja mieszkałam zarówno z rodzicami jak i z teściami i w obu przypadkach było fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam z rodzicami, oni na dole a ja na górze ale jako kierowca tira w październiku może 5-6 dni byłem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkałam 2 lata z teściami - nigdy wiecej tej wegetacji !!! cieszyłam sie ze mam robotę w której musiałam zap***alać od 8;00 do 21:00 bo wtedy mogłam spedzac w tym chorym domu jak najmniej czasu. jak tylko sie dowiedziałam ze jestem w ciązy to zaczełam szukać nowego lokum i w 8 msc ciązy sie wyprowadziłam . Żyje skromnie ale wolałabym ziemie gryźć z biedy niz do nich wrócić . Aha - jak by kto pytał - przed ślubem relacje dość dobre , po ślubie to i z męża i z teściow powychodziły ich prawdziwe "JA". Odradzam mieszkanie z tesciami i rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Ja mieszkałam z wlasna matka po slubie ale wytrzymać się nie dalo. Matka zmienila się bardzo jak przyszedł maz do nas mieszkac , nie wiem z czego to wynika. a wcześniej jak bylam panna to była normalna osoba a potem taka zmiana. Musialm się wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnego mieszkania z tesciami!!!z moich wyszly skapiradla, tlumoki i dlugo by jeszcze opowiadac. jak nie ma sie pieniedzy na samodzielne mieszkanie to moim zdaniem nie zaklada sie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×