Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do posiadaczek suszarek do prania

Polecane posty

Gość gość

tłukę się z myślą nad zakupem suszarki do prania, z pewnością ułatwiłaby życie ponieważ w rodzinie 4 os z dorastającymi dziećmi trudno już zapanować nad wiecznym praniem i suszeniem a w okresie jesień-zima- a nawet wiosna suszenie jest baaaardzo utrudnione. Zastanawia mnie jedna rzecz tzn jak przejrzałam metki naszych ubrań zdecydowana większość nie nadaje się do suszarki! więc co w niej suszyć i po co w takim razie to urządzenie kiedy wiadomo, że najwięcej pierze się codziennych ubrań. czy wy zwracacie na to uwagę? czy ładujecie jak idzie? wiadomo, że trzeba uważać na bardzo delikatne tkaniny ale chyba takie codzienne rzeczy to powinny się nadawać do suszenia. druga rzecz, która może wiąże się z pierwszą zastanawiam się nad kupnem suszarki tzw wywiewowej a nie nowoczesnej kondensacyjnej. nigdzie nie znalazłam odpowiedzi jak suszenie w wywiewowej miałoby się do mojego pierwszego pytania, tam jest wogóle chyba inny proces suszenia jakaś inna technologia - może bardziej przyjazna dla tkanin? ponadto suszarka ta ma program do bawełny, syntetyków i właśnie do wełny czyli taki delikatny. czy na tym delikatnym suszyć jakieś "niepewne" tkaniny? co o tym myślicie, aha i ona podobno przez ostanie 10 minut cyklu używa tylko chłodnego powietrza . Myślę o takiej suszarce ponieważ ma bardzo dobre opinie a ja nie lubię super hiper nowoczesnych technologi , które późnej jak się popsuję to naprawa kosztuje majątek /były też takie opinie/ proszę o odpowiedź co o tym myślicie, jak zachowują się te tkaniny w suszarce aha no i czy się zbiegają i jak ew można tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. S. wywiewowa suszy jak kondensacyjna tylko taniej, zuzywa mniej pradu ale musisz miec dokad odprowadzac wilgoc, na zewnatrz-to tak samo jak z okapem kuchennym, oba dzialaja podobnie. 2. Wszystkie maja program na nawiew zimnym powietrzem, wtedy nic sie nie skurczy ale i nie calkiem doschnie, program dobry na kurtki itp. 3. Mialam kiedys amerykanska s. z olbrzymim bebnem co zapobiega gnieceniu ubran 3. a. trzeba ubrania wyciagac zaraz po cyklu, zeby nie trzeba bylo prasowac 3.b. oczywiscie sa cykle do prasowania i gorace powietrze na reczniki-suche do szafy- najlepiej daj sobie zademonstrowac funkcje, wzgl. opowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kondensacyjna bosza 9 kg. Kupilam ja w zeszlym roku w listopadzie i nie wyobrazam sobie juz bez niej zycia. Nie patrze wogole na metki i susze wszystko nawet delikatne, koronki itp. Przez ten rok nic mi sie nie zniszczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×