Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Których serialowych aktorow nie lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość gość

Z kobiet: olga boladz, magda schejbal, iza kuna, julia kaminska, ta co grala dżejn w m jak milosc, maja ostaszewzka, Z facetow: jakub wesolowski, karolak, adamczyk, a teraz doszedl jeszcze ten z pitbula, glowny bohater, który tak belkocze, ze powinni mu dawac napisy i jeszcze ten aktor tvnu malaszynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuje się pod wszystkimi oraz dereszowska, najbardziej w*****a mnie jednak karolak, wesołowski, kożuchowska, adamczyk , w ogole to ''młode'' pokolenie 'aktorow'' z gównianych filmów typu lejdis, testosteron to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dereszowska tez, faktycznie, niby nic do niej nie mam ale wszedzie gra tak samo, te wymienione osoby zreszta tez. Co to za aktor jak nie umie grac? Czasem ludzie z lapanki w serialach typu dlaczego ja maja wiecej emocji niz ci zblazowani celebryci z durnych komedyjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Mucha i jej postać Magdy w mjm, NIE cierpie jej, nie moge jej strawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie sztuczna jest, tez nie lubie, ale w mjm 90%aktorow jest taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też podobnie j.w.Plus aktorka która gra Melke z pierwszej miłości może.dlatego,że dali jej taka postać do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ta melka to jest już niemal w kazdym odcinku. Nie rozumiem czemu, nie ma ani charyzmy ani urody. A robią z niej taka seksbombe jak z Marcina w m jak milosv (ktorego ja de facto nie lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×