Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się, że po ciąży będę wyglądać jak skóra i kości, suchy wiór

Polecane posty

Gość gość

jestem dopiero w 6 tyg ciąży i już wykryto mi cukrzycę ciążową. Więc ponad 7 miesięcy na diety cukrzycowej :-( rozmawiałam z koleżankami, które musiały mieć tę dietę, większość miała ją późno, i miały tę dietę 2-3 miesiace i im wszytskim waga się cofała (dzieci na szczęscie ok). Teraz wazę 58 kg przy 162 cm. Nie jestem gruba, raczej normalnej budowy. Boję się, że przez te ponad 7 miesięcy tej diety po porodzie będę cieniem samej siebie :-( Ktoś miał podobnie? Pocieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się martw o dziecko, o zdrowie a nie o wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mi nie mów o co mam się martwić. zmartwienia o dziecko dzielę z ginekologiem, a tu piszę o tym co mnie trapi jako kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie ma reguły. Ja nie miałam cukrzycy ani diety. W obu ciążach tyłam po kilkanaście kilo a mimo to wkrótce po porodzie byłam płaska a niedługo potem byłam wysuszonym chudym szkieletorem - tak na mnie działało karmienie piersią. Moje 2 koleżanki miały cukrzycę ciążową. Obie w ciąży przytyły duuużo. Jedna zrzuciła i wygląda ok (nie szkielet), druga jest rok po porodzie i ma nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądały przed ciążami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie 3 przed ciążą byłyśmy szczupłe i proporcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogły duuużo przytyć będąć na diecie cukrzycowej? na pewno się do niej stosowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:08 woda? Niektórzy przy zaburzeniach trzustki tyją z powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed ciążą szczupłe i nagle tyją z powietrza? naprawdę to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dietę cukrzycowa, ale nie pamiętam od którego miesiąca, dosyc wcześnie w każdym razie. Diety przestrzegałam a i tak przytylam 25 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a schudłaś potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szczuplaczkow nie nalezysz. Nie boj sie nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że znowu taka szczupła to nie jesteś jak ja bym miała 68kg przy 172cm to byłabym dosyć okrągła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej balabym sie przytycia niz schudniecia. W ciazy nie schudniesz, nawet mimo diety wiec o to sie nie martw. Ja wazylam rowne 40kg jak zaszlam w ciaze. W dniu porodu wazylam 70kg, po porodzie w ciagu 2 miesiecy znow wazylam 40kg bo nie mialam na nic czasu, nawet na jedzenie. Jak syn podrosl i zaczelam jesc normalnie bo na pewno nie obzeralam sie, 4 zdrowe posilki dziennie i dup, tak mi sie metabolizm po ciazy spierdzielil ze w ciagu pol roku przytylam znow 30kg i teraz nie moge za cholere schudnac. Badalam sie, wszystkie wyniki w normie. Kiedys narzekalam na to ze wygladam jak kosciotrup a teraz wazac 70kg wygladam jak słoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie napisałam, że należę do szczupłych, tylko że jestem normalnej budowy. Ani też nie prosiłam o opinię czy teraz jestem szczupła, czy nie. Ale po co czytać ze zrozumieniem, jak można wbić szpilę. Lepiej wam się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie proszę o wypowidanie się TYLKO osób, które miały cukrzycę ciążową praktycznie od początku ciąży, a nie tych, które miały ją w 7 czy 8 miesiącu, albo tych, które nie miały cukrzycy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 13.28 inteligencją nie grzeszysz. 58 kg przy 162 cm to jest 22 BMI, natomiast 68 kg przy 172cm to jest 23 BMI. Może faktycznie byłabyś okrągła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twoja waga 58 przy wzroscie 162 to Ty masz tak naprawde spokojnie z czego chudnac, wiec sie nie martw. Wcale taka szczuplutka nie jestes, zeby zaraz na wior wyschnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a a gdzie ja napisałam że szczuplutka jestem? może ja lubię swoją wagę? mam na czym siedzieć i mam czym oddychać i dobrze mi tak jest, nie chcę wcale chudnąć. Nie każda czuje się dobrze w wadze 50 kg, ja na pewno nie i dla mnie to wiór. już się zleciały madki fit - srit i będą pouczać ile powinnam ważyć, a ile nie. Wam chudym szkapom ciezko jest zrozumieć fakt, ze niektóre kobiety akceptują się ze swoją NORMALNĄ wagą i wbijacie szpile gdzie się da. Widocznie same macie jakieś kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.17 pochwal się ile ty ważysz i jaka miseczka stanika. Pewnie chude to to i płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama masz kompleksy. Wszyscy pisza zebys sie nie martwila, a Ty sie wkurzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26. Wzrost 176, waga 62, wymiary 95 65 95. Po dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, jasne takie duże cycki i duża dupa przy 62 kg :-D nie ośmieszaj się, nikt w to nie uwierzy. autorko nie denerwuj się, tu wszytskie są idealne i pierwsze do pouczania. jesteś pod nadzorem diabetologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 zapomniałaś napisać, że celulit na d***e, rozstępy na brzuchu. Tutaj na kafe wszystkie idealne, modelki po trójce dzieci. W realu pasztetowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka. czekam na pierwsza wizyte u diabetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaka wściekła ta autorka. Już się nie będę wypowiadać. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie ze sie wsciekla, bo chyba nie o to chodzilo... a tu zlecialy sie kompleksiary, i jedyne co napisza, to ze wcale nie jest szczupla :O nie martw sie na zapas, bywa roznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna po poradę, a te jej, że szczupła nie jest. :D Dużo zależy od budowy. Ja waże 65-kg przy 168 i wszyscy mówią,,że mam świetną figurę. Mam szczupłe nogi, tyłek, kragly biust brzuch w normie.Bez sensu pieprzenie, że ktoś przy takiej wadze powinien schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka przy cukrzycy ciazowej przytyla 10kg. Ale w poprzednich ciazach bez cukrzycy tez tylko tyle wiec reguly nie ma. Ma 38 lat i wyglada swietnie, ale ona wysoka jest. Ja w pierwszej ciazy z 48 kg przywalilam do 66. Po dwoch latach wypracowalam wage 53 kg ( wahalo sie miedzy 48- 55 po tabletkach anty) i dla mnie bylo w sam raz a mam 158 wzrostu. W drugiej ciazy do 20tc przytylam tylko 2 kg. A potem lawinowo dobilam do 72. Jestem 8mcy po porodzie i waga stoi- 60kg i ani drgnie. Wiec reguly nie ma. Nie wiem czy mi metaboluzm tak siadl po 30... Wczesniej nie mialam problemu z chudnieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×