Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonek

Ktoś do rozmowy przy herbacie?

Polecane posty

Gość Anonek

Hej, z racji nudnych dni (a głównie wieczorów) zapraszam wszystkich chętnych (płeć i wiek nie jest ważny, sam jestem facetem w wieku 22 lat) do swobodnej wymiany maili. Ot tak, przy herbacie, na spokojnie i w wolnej chwili. Kompletnie bez tabu, o wszystkim. Od lekkich i przyjemnych tematów bo te trudniejsze jeżeli ktoś tego potrzebuje. Poznawanie ludzi jest fajne, nawet z książki nie można czerpać aż tyle ile od drugiego, inteligentnego człowieka, a ja mam całkiem spory niedobór takiego człowieka. Zatem zapraszam! daishinys@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onanek nie podbijaj sobie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekt xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznawanie ludzi jest fajne o ile się to robi na żywo, a nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×