Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwne zachowanie faceta... Facet boi sie Seksu?

Polecane posty

Gość gość
Myślał że będzie dobrze i że może coś się zmieni. Ale nie sądzę. Też byłem grzeczny, miły a nie mogłem się przemoc bo była jakaś tak grzeczna. Nie ta osobowość. Inną tylko zobaczyłem i jeszcze tego samego dnia wiedziała co chce z nią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest grzeczny, spokojny bardzo, wiec jaki moze miec fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty bredzisz my mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie to jakos wyczuc jaki moze miec fetysz? i dlaczego jednej kobiecie nie boja przyznac sie jaki fetysz ma , a innej boja sie? On wie ze jestem otwarta i wyrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jest grzeczny tylko nie chce cie urazić. Bo może jednak lubi k******o wypisane na twarzy a ty tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość seryjnych morderców to spokojni ludzie, mężowie ojcowie i super sąsiedzi. Przez 40 lat może mieć rozmaite fetysze, może go kręci sex jak jest przebrany za pluszaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zapytalam sie go delikatnie, czy jest ulegly, a on na to nie, ze jest normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest strasznie delikatny, a i jeszcze sytuacja gdy zaczal piescic mi reka Pussy, to powiedzialam zeby chwycil mnie za wlosy, i mialam wrazenie ze nie wiedzial jak zareagowac, i nic nie zrobil... Mowil mi ze lubi jak ktos ma dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby coś miało być to już by było. Bez sensu ciągnąć takie akcje na siłę. To powinno być wiadome już wcześniej. Patrzysz, rozmawiasz i już wiesz ze to jest to. A nie bezsensowne przytulanki które do niczego nie prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam spadam bo przynudzasz ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec problem z impotencja? czy brak fetyszu? i jak to jest, dlaczego jednej przyzajesz sie ze masz fetysz,a innej boisz sie powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytłumacz mi coś skoro jest dziwny to po co się z nim zadajesz? Nie możesz poszukać normalnego? Po co na siłę próbujesz go naprawić? Szukasz sposobu i to jeszcze delikatnie by go nie urazić, to 40 letni facet a nie 15 letnia dziewica. Weź z nim ślub jakimś cudem zaidz w ciążę a potem pisz tematy jak ci to jest źle bo mąż nie sypią z tobą. Zawsze na początku jest super sex a potem powoli coraz gorzej, wkrada się rutyna a jak na początku jest beznadziejnie to co będzie potem? Myślisz że stanie się cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi ze chce go za meza, tylko chodzi mi o to zachowanie ciekawi mnie ten przypadek, i chcialabym zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie napisal o co moze chodzic z tym dziwnym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał już ktoś, facet chce sobie zamoczyć a mały odmawia współpracy i jest wściekły na sytuację nie na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Macalam jego Penisa delikatnie przez slipki podczas gdy byl bardzo podniecony jak jeczal, i w tym momencie penis byl jakby pol twardy/pol miekki, ale nie odwazylam sie "tam" wlozyc dloni, wiem ze moze to brzmiec smiesznie, wrecz groteskowo, ale zamiast penisa ocieral sie o moje krocze kolanem masowal, zamiast penisem chyba wiecie o czym mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda ci czasu na experymenty z ciekawymi przypadkami ? Gdyby to był przypadek na plus tzn robił by dziwne wariackie rzeczy w łóżku to rozumiał bym że cię ciekawi co jeszcze wymyśli, a sprawdzanie jak długo będzie nieudacznikiem to żadna fraida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge zrozumiec takiego zachowania... skad to sie bierze jaka przyczyna. Rozmawiamy troche o seksie i ostatnio powiedzial ze on nie rozumie ludzi ktorzy uprawiaja trojkaty, bo on nie chcial by nigdy zeby jego zona uprawiala seks z innym i on jeszcze na to patrzyl... to samo jakby byla jego zona+1 inne kobieta to nie jest fair, ze zona mogla by sie zle czuc... i to jego zdanie. A ja mu na to ze to jest kik, ze niektorzy potrzebuja tego ... Powiedzialam mu ze moja fantazja to seks wyuzdany z ksiedzem To zaczal sie smiac... i dopytywac dlaczego tak to mnie kreci... to jakis unikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który raz zakładasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moj pierwszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To po co jeczal podczas dotykania sie, ocierania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś jakiś marudny unikat,nie wiesz co z nim zrobić o pieprzysz farmazony o seksie z księdzem,nie miziaj się tylko zabierz się za niego normalnie skoro on się boi że zmięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pussy jej pieścił ! :-D Handem, czy fingerem ? Zapytaj faceta, dorosła kobieto ! Marudna i monotonna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobał mu się twój charakter ale w życiu nie miał takiego pasztetami i mimo że chce cię bzykać z litości to mu nie staje, popatrzył kiedyś z bliska na twoją twarz i stąd ta jego mina, grymas obrzydzenia plus powstrzymanie odruchu wymiotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc wyzej, ale w Tobie nienawisci... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAMIETAJ Hejtowanie zlosciowc wraca jak BUMERANG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym chciałeś zranić zaboli ciebie Szybko wracają rzucone kamienie Los czasem szorstki jest Lecz sprawiedliwy I nigdy się nie myli Los nigdy się nie myli trzeba cierpliwym być Bum, bum., bumerang Wraca bumerang Więc pamiętaj, że znajdzie cię Bum, bum., bumerang Bumerang Liczy się każdy gest I każda mina Niech unosi nas endorfina Bum, bum, bumerang bumerang Zastanów się nim rzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Negatywny CHIENO Trolu opanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identyczny przypadek. Chcesz być siostrą miłosierdzia to bądź. Gościu ma problem nie ty, nic z tym nie robi? Lubisz tak? Po pierwsze zabawy siedemnastolatkow - doprowadził cię do finału? Ustami? Oralnie? Założę się że nie. Spotykalam się z gościem 3 msc. Było jak piszesz. Jak kilkukrotnie po czasie doszło do zbliżenia, to była porażka Bez finału, na półmiekko jakieś 2 minuty bzykania, oczywiście o mnie nie zadbał bo po co? Skoro byłam na granicy podniecenia, równie dobrze mogę to sobie zabrać do domu. Frustracja we mnie zaczęła narastać, w końcu po kolejnym nieudanym - w jego mniemaniu z******tym seksie, spieprzylam i nie wróciłam. Co ja będę starego, niby niegłupiego chłopa uczyć. Są mężczyźni, którzy sprawią że czujesz się kobietą, są tacy którzy wywolają u ciebie morze kompleksów i sprowadzą cię do swojego poziomu. Jeżeli uważasz że warto się męczyć to się męcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I w czym tkwil problem w impotencji? To po co chca sie spotykac, skoro tak sie zachowuja? Do tego potrafia byc chojni, robic prezenty kobiecie, ale nie daza do seksu ?... jaki sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×