Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę wierzysz w Boga?

Polecane posty

Gość gość

Czy wierzysz w Boga? Zgadzasz się z naukami kościoła? Uzasadnij dlaczego tak lub nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiara w Boga nie potrzebuje chyba uzasadnienia? Wierze Boga troche z egoistycznych pobudek, trudno byloby mi przezyc to zycie jakbym nie wierzyla. Ale z kolei w zasady kosciola rzymsko-katolickiego (do ktorego teoretycznie naleze) to juz nie za bardzo. Bo grzesze (zgodnie z tym co kosciol twierdzi), a ja ani nie zaluje ani nie obiecuje poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w Boga bo On mnie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >> oczywiście, że nie. Pytanie jest z ciekawości, nie każę się nikomu z niczego tłumaczyć. Odpowiada tylko ten, który ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo. Mi nie chodzilo o to, ze nie chce uzasadnic, tylko ze to trudno uzasadnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę wątpię. Mimo ze jestem niewinna, nigdy nikomu nie zrobiłam nic złego, jestem przesladowana przez policję, także wtedy kiedy chcę spełniac moje obowiązki religijne, przyjeżdżają za mną pod kościoły, zajeżdżają mi drogę kiedy wychodzę z mszy, podsłuchują moje spowiedzi, zastraszają mnie, przeszkadzają mi kiedy robię coś dla mojej rodziny, latają za mną po cmentarzu, próbują doprowadzić mnie do wypadku komunikacyjnego, organizują przeciwko mnie prowokacje. Gdyby Bóg istniał to dawno połozyłby temu kres. Bóg to fikcja, jedyną realną rzeczą jest ludzkie zło i niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w Boga bo On mnie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bóg istnieje to nikogo nie kocha. Miłość boża to oszustwo dla dzieci i dorosłych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze a czy zgadzam sie z naukami to zalezy jakimi bo jestem protestantka ale do kosciola chadzam rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg: - albo nie istnieje - albo ma nas w dópie - albo nie jest wszechmogący - albo jest niesprawiedliwy (więc po co komu taki bóg?) - a już na mur beton nie jest żadną miłością i nawet nie zna takiego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×