Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda20xx

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Hej, okres spóźnia mi się 20 dni, uprawiałam seks z chłopakiem gdy się spóźniał 5 dni. Myślałam że jestem już po owulacji i że stosunek przyśpieszy okres. Kilka dni potem miałam śluz barwy mleczkowatej i był rozciągliwy, było to gdzieś 4 dni po stosunku, czy to była wtedy owulacja? Czy już nie powinnam dostać okresu? Czy jest możliwe że mogę być w ciąży? Dodam że chłopak mówił że we mnie nie skończył, jednak zaczynam się martwić Zamierzam zrobić jutro test, ale wolałabym wiedzieć czego się bardziej spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek nie przyśpiesza okresu to raz, a dwa - my tym bardziej nie wiemy kiedy wystąpiła owulacja, skoro Ty też tego nie wiesz. Na dwoj***abka wróżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana jesli nie zabezpieczasz sie przed ciaza to musisz liczyc sie z tym ze predzej czy pozniej bedzie wpadka... szybkie wyjecie bez dojscia w srodku to nie metoda antykoncpcji.. zyjemy w XXI wieku metod zabezpieczania jest multum... na chwile obecna nie pozostaje ci nic innego jak zrobic testy z krwi lub sikany.. jesli jestes w ciazy to gratuluje a jesli nie to idz do lekarza i popros o jakas antykoncepcje... ja mam zalozona wkladke levosert.. mam spokoj na 3 lata i nie musze sie martwic wpadka, do tego okres mam krotki i niemalze bezbolesny i libido wysokie... idz do lekarza :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz to - metod tak wiele, a dziewczyny dalej nie korzystaja. Ja mam dopasowane tabletki belara - pamietaj, ze przed dobraniem antykoncepcji lekarz powinien zrobic Ci badania! No i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do interpretacji faz cyklu to kup sobie tester na ślinę. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×