Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

nauka pływania jak to wygląda

Polecane posty

Gość gość

chciałabym się zapisać na kurs nauki pływania, tylko skoro przez 25 lat się nie nauczyłam to czy się teraz nauczę... wcześniej się nie dałam nauczyć bo się bałam wody, kiedyś 15 lat temu gdy tata próbował mnie nauczyć w pewnym momencie mnie puścił a ja wpadłam pod wodę i zaczęłam się topić, od tego czasu miałam uraz, aż po dzień dzisiejszy. chciałabym umieć pływać i iść czasami na basen sobie popływać, i tak się zastanawiam, jak się już zapiszę to jak to wygląda? znaczy nie jak wygląda sama nauka, tylko skąd ja mam wiedzieć który to instruktor i gdzie on będzie na mnie czekał, nie chciałabym wyjść na jakąś idiotkę zwłaszcza że pewnie tam będzie w wodzie dużo ludzi... co, zwyczajnie idę do ratownika, czy do ich pokoju i mówię że byłam umówiona na naukę? ja liczony jest czas? odkąd wejdę do szatni, czy do wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zapisie na kurs dostaniesz zapewne nazwisko instruktora. Na basenie jest zwykle 6 torów z czego zwykle 1 lub 2 są tylko na naukę pływania :-) Jeśli więc wiesz, że o tej godzinie masz zajęcia z Iksińskim to nikogo innego tam nie zastaniesz (tylko zwykłych pływających na innych torach). Ruchy opanujesz raczej szybko, częstym problemem w nauce pływania u dorosłych jest przełamanie lęku przed wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczyłem pływać w http://new.fitswim.pl i jakoś się nauczyłem mimo że też się troche za dziecka bałem pływać i próbować się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RokEls89
Myślę, że nauczyć można się w każdym wieku. Nie jest to jakaś wielka filozofia w sumie. Ja uczyłem się pływać pod okiem bardzo dobrych instruktorów. Dzięki temu możesz uczyć się stopniowo, tak by uniknąć błędów. Może poszukaj na jakichś basenach :) Np coś jak tutaj - https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/nauka-plywania . Może Ciebie tez nauczą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek Kaliniszczuk

W Basenie przebywasz z instruktorem krol-net.pl można poczytać  nauczyć się warto w każdym wieku , regeneracja niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że w ogóle chcesz próbować! Wbrew pozorom jako instruktor widziałam wiele takich sytuacji i ludzie naprawdę dają radę. Właśnie dlatego zrobiłam sobie w Polskiej Akademii Kultury i Sportu certyfikat. Wszystko poszło bardzo sprawnie i dzięki kursowi online dzisiaj mam uprawnienia do nauki innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×