Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panie lekkich obyczajów na kawalerskim.

Polecane posty

Gość gość

Braliśmy ślub w czerwcu. Dzisiaj dowiedziałam się, że moj mąż na wieczorze kawalerskim miał Panie lekkich obyczajów. Niby on nie korzystał, ale skąd mam mieć pewność. Jakbyście zareagowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdy sie nie dowiesz a maz raczej nie bedzie skory do opowiadania. Mogl tylko patrzec, mogl sie skusic. No chyba ze posiada on albo jakis kolega foty z tego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego kolega mial w telefonie zdjęcie z jedną z tych pań, dziewczyna zobaczyła,zadzwoniła do mnie. Tylko tyle wiem. Zdjęć nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie wnikaj bo dowiesz sie za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny mąż, kochanek, ojciec. Tylko nje w jedejjeden osobie. Autorko myślałaś ze twój taki świetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć. Nie drąż, nie dopytuj. Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tak,prawdy sie nie dowiesz i dobrze o tym wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc

https://zrzutka.pl/h7dxny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym się w...ila. No co to za głupia tradycja żeby tydzień przed przysieganiem miłości i wierności do końca życia iść ocierac się o gołe cycki przypadkowych pań? W moim odczuciu to zdrada i jakbym dowiedziała się przed ślubem to poważnie bym się nad nim zastanowiła. Mój był ostatnio na kawalerskim i specjalnie dopytywal czy nie będzie tego typu "atrakcji" bo chciał pojechać ale też głupio wydziwiac przy kolegach (singlach oczywiście) na szczęście pan młody też miał głowę na karku. Można się b bawić normalnie bez ranienia uczuć drugiej osoby, bungiee, escape roomy, paintball, wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×