Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koral_27

Ile czasu szukacie pracy?

Polecane posty

Gość koral_27

Ja 3 tygodnie i coraz mniej ciekawych ofert., ale mam nadzieję że do końca roku coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukałam dlugo,brałam to co bylo. Niestety taki jest rynek pracy. Skonczylam studia,ale co z tego? Liczą sie znajomosci. I nikt mi nie powie,ze to nie prawda. Prawda. Moja siostra Szukala pracy kilka lat,poddała sie,zaczela skladac papiery do biedronek itp,nie chcieli jej,bo miala za wysokie kwalifikacje. Az w koncu zadzwonila kuzynka,ze otwieraja nowy dział u niej w pracy i ze moze ją polecic. Dostała te pracę. Kolega bez szkoly(synek tatusia,bogatego tatusia)siedzi na tyłku i ma za to kilka tys miesiecznie. Tatus załatwil prace w korporacji. Taka jest prawda. Za dlugo zyje w tej Polsce by sądzic inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby mówią, że jest rynek pracownika. Na pewno nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jest rynek pracownika. Rzuciłam prace bo wkurzał mnie szef. Po 2-3 tygodniach zaczęłam chodzić na rozmowy bo zaczęli się odzywać. Tak na 3-5 dziennie, dostała, 3 propozycje i w sumie w 5 tyg. znalazłam nowa prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakiej branży ktoś pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiwana
ja szukam od maja. Pracuję w marketingu w gdańsku i jest straszna bieda. Dodam, że szukam intensywnie bo mamy mobbing w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral_27
W Rzeszowie. Umowa kończy mi się za 1,5 miesiąca i za bardzo nie chcę już tu zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×