Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Witam

Polecane posty

Gość gość

Otóż mój problem polega na tym że moja kobieta nie jest mi wierna próbuję jej to udowodnić ale nie potrafię rozmawiam z nią ona mówi że mnie kocha i że nie potrafiła by mnie zdradzić ale niepokoi mnie to gdyż często pisze coś na telefonie i gdy się zbliżę do niej jak pisze to się denerwuję i mówi że nie mam do niej zaufania kochamy się bardzo rzadko od pewnego czasu . Mamy 4 letniego synka którego bardzo kochamy i ja się porostu boje że nasza rodzina się rozpada co mam robić jak jej to udowodnić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu postaraj się przejrzeć jej telefon,nie ma innej rady.Gdy znów będzie pisała to powiedz,że chciałbyś wiedzieć z kim tak pisze i co a gdy powie,że nie masz do niej zaufania to powiedz szczerze ,że w tej chwili już nie i chcesz wiedzieć na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj nie mam jak bo ma hasło i ja chce przeglądnąć to się denerwuje i mówi że mecze ją strasznie tym wszystkim że to prze zemnie się rodzina rozpadnie a nie chce tego co tu robić nie wiem już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój związek już się rozpadł a to co mówi twoja partnerka zrzucając winę na ciebie i mówiąc,że ty ją tym zamęczasz to klasyczna zagrywka zdradzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×