Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alfaomega

KREDYTY POŻYCZKI BEZ BIK !!!

Polecane posty

Gość alfaomega

Potrzebujesz gotówki? Bank odmówił Ci udzielenia pożyczki? Skontaktuj się z nami! Pożyczki dla każdego! *gotówkowe *konsolidacyjne *firmowe *kredyty na oświadczenie *hipoteczne *samochodowe *DLA NIERZETELNYCH W BIK *Z OBCIĄŻENIAMI KOMRNICZYMI *usuwanie złej historii z BIK ZAPRASZAMY! Dąbrowa Górnicza, ul. 3 maja 16 tel: (32)764-02-92, 790-704-230 alfakredyty.dabrowa@gmail.com www.alfaomega-kredyty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komornikmniedopadnie
Mam ogromne problemy, proszę o pomoc! Czy pomożecie spłacić moje zadłużenie 500 tys? komornik chce mi już zabrać dom, nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaomega
Witam, oczywiście! Jesteśmy w stanie pomóc w każdej nawet najcięższej sytuacji! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 790704230. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaomega
Witam, oczywiście jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i wyjść z nawet najcięższej sytuacji! Zachęcam do kontaktu telefonicznego 790704230. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonazkredytu
Ta firma bardzo mi pomogła! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariadariadaria
Również polecam te firmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy udzielacie Państwo kredytów ze złą historią w bik i krd? Mam wpisy i w kilku bankach mi odmówili, nie mogę nigdzie uzyskać pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaomega
Tak, udzielamy kredytów bez względu na kwotę z wpisami w BIK i ZBP oraz bazach dłużników takich jak KRD, ERIF, BIG. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego, z pewnością uzyska Pani pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubanaaM
Nie szukajcie pomocy na forum, bo są tutaj sami anonimowi ludzie i nie wiecie, kto do Was pisze. Polecam wejść na porównywarkę Bazar Kredytowy - https://www.bazarkredytowy.pl/. I można wszystko samemu sprawdzić i porównać oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoanMe
Zapraszamy do LoanMe. Wniosek można złożyć telefonicznie pod numerem 22 377 78 89 lub Internetowo po uprzednim skontaktowaniu się z doradcą, który przeprowadza przez proces weryfikacji. Można również pozostawić swój numer telefonu - oddzwonimy. Udzielamy pożyczek w kwocie od 1.000 zł do 11.000 zł na okres 17, 25, 45 oraz 52 tygodni. Okres spłaty rat wybiera Klient. Strona internetowa: www.loanme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×