Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ptaszek95

Zdradził mnie z byłą żoną

Polecane posty

Gość ptaszek95

Witam, mam problem i nie wiem jaką decyzję podjąć. Otóż związałam się ze starszym facetem, różnica wieku to 17 lat. Poznaliśmy się jak już wyprowadził się od żony i dwójki dzieci. Powód ich rozstania to wieloletnie zdrady jego żony. Jesteśmy już razem ponad rok, mimo różnicy wieku bardzo dobrze spędza nam się razem czas, od kilku miesięcy równiez mieszkamy razem. We wrześniu odkryłam przez przypadek, że razem z dziećmi i żoną wyjechał w góry. Oczywiście ja zostałam poinformowana, że to wyjazd tylko z dziećmi. W odpowiedzi na moje zarzuty usłyszałam, że nie nie chciał mnie denerwować. Po kilku dniach postanowiłam mu wybaczyć, bo myślałam że faktycznie zrobił to dla dobra dzieci (10 i 12 lat), dla których rozstanie rodziców na pewno było i nadal jest ciężkie. KIlka dni temu postanowiłam przejrzeć telefon partnera (wiem, że tak się nie robi, że to brak zaufania,lecz czułam że coś się dzieje) i przeczytałam smsy z jego żoną, w których ona napisała "to co się dzisiaj wydarzyło... wywierasz na mnie presję, choć wcale tego nie chciałam" i odpowiedź mojego partnera " (..) ok to nie bede wiecej próbował się do Ciebie zbliżyć. "' Nie musze dodawać, iż pierwszym podejrzeniem jest zdrada. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji. Prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być taą drugą? Ona dla niego zawsze będzie wyżej ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak fajno go zdradzała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nic nie warty. Nawet młode mięsko zdradza z byłą ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kochał swoją żonę i nadal ma nadzieję na powrót do niej. Nie traktuje Cię poważnie, tracisz z nim czas kochana. Po treści tych sms-ów można wywnioskować, że chodzi albo o seks albo pocałunek, tam jeszcze uczucia nie wygasły, on najwidoczniej usiłuje do niej wrócić. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych smsów wynika, że on się do niej dobierał, ale ona odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek95
Czuję, że powinnam odejść. A raczej wyrzucić go z mojego mieszkania, bo zapomniałam dodać, że to ja nas głównie utrzymuję. Zdarza się też tak, że muszę dawać swoje pieniądze dla jego byłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ptaszek95 wczoraj Kobieto, pozbądź się tego dupka jak najszybciej i ciesz się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ciągle jest za swoją byłą żoną bo to ona go olewała a nie on ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij go olewać a będzie za... Twoimi pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką byłą żoną? Przecież rozwodu nie mają, autorka cały czas pisze, że to jego żona tylko razem z nią nie mieszka, bo go pewnie wywaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałaś smsy i cię zdzi/wko chapło. Taka to była pomyłka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek95
Nagle zaczęło mu zależeć na żonie. Szkoda, że moim kosztem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo żona okazała się lepsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał być dobry seks skoro nie chciała a jednak uległa. Widać że facet działa na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też zdradził swoją ladacznice ze mną. Nie żal mi jej bo knuła kombinowała przeciwko mnie i naszemu dziecku. Mialo być ważne tylko jej dziecko i ona. O mnie się wyrażała w sposób obrzydliwy. No to sobie doigrala. Nic nie musiałam nawet robić starać się żeby poszedł ze mną do łóżka zwyczajnie facet wręcz rzucił się na mnie. Stwierdziłam że faceci są nic nie warci,od tej pory nie robie już nic dla żadnego faceta wszystko co robie to tylko dla siebie i własnych korzyści. I tak jest dobrze. Mam dzieci, dom ,prace, zdrowie. Co mi więcej do szczęścia potrzebne? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek95
Lubię jego dzieci, mamy dobry kontakt i w życiu nie podsycałabym mojego faceta przeciwko nim .Jeżeli chodzi o żonę to wygląda to tak, że on sam opowiada o niej jako o kobiecie która zrujnował mu życie przez liczne zdrady i już nie patrzy na nią jak na kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie patrzy na nią jak na kobietę... x Buhaha widocznie jest mu wszystko jedno kogo byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptaszek, ty to jednak naiwna jesteś. Masz rację, dalej utrzymuj darmozjada, a on niech w podzięce bzyka byłą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdarza się też tak, że muszę dawać swoje pieniądze dla jego byłej..." Bez komentarza. Prędzej czy później i tak cię zostawi, bo masz niskie poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to on ją zdradzał a Tobie ściemnil o jej wieloletnich zdradach jako powód rozstania hehe :). Nowej panience zawsze będą gadać jaka to żona zła była i siebie wybielac :). On żeruje na Tobie, jesteś jego zabawę za do seksu i sponsorka, skoro go utrzymujesz. Dobrze ma facet to korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci maja zony i kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- współczuję! Szkoda życia! Zostaw tego 17 lat starszego "dziada po przejściach" z dziecięcym bagażem na plecach i szukaj młodego- w swoim wieku WOLNEGO faceta. Jestem kobietą ale dziwię się, że przedstawicielki mojego gatunku potrafią być tak naiwne i zdesperowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×