Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 1212

Opinie o zespole muzycznym Deston Band

Polecane posty

Gość gość 1212

Witam, potrzebuje opinii o zespole muzycznym Deston Band z Nowej Huty z Krakowa. Interesuja mnie wszystkie informacje na temat zespołu gdyż rozważam to żeby grali na moim weselu. Nigdy nie słyszałam ich na żywo jedynie na YT. Dodam że zmartwił mnie fakt iż słyszałam że są nie uczciwi przy rozliczaniu się z ugranych dedykacji czy ktoś może to potwierdzić?? Proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podtrzymuję. Czy ktoś coś słyszał o tym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2888
Ponawiam pytanie, proszę o opinie na temat zespołu Deston Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falck
nic nie wiem o Deston,ale polecam Travelling Band :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Wojnowicz
Omijajcie z daleka, poza efektowną reklamą ogólnie jedne wielkie g... Pan J.W to kawał hamidła , żeby złapać klienta wszystko wam obieca ale gdy przychodzi co do czego łże że głowa puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do muzyki grają ładnie zależy jakie są ma gusta. A co do rozmowy z właścicielem to jakieś nieporozumienie głową w dół i spogląda w inną stronę. Cena ustalana przez telefon okazała się inna na miejscu. Wesele na terenie Krakowa miało być w cenie a okazało się że trzeba dopłacić. Że nie przyjadą zagrać do pani młodej bo się nie wyrobią rozłożeniem na sali ale jak się dogadamy czyli za dopłatą to tak. Jeszcze inna kwestia odnośnie ugranych piosenek że połowa pieniędzy jest dla niego a z drugiej połowy się rozliczamy. Myślałem że to będzie ten zespół ale jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×