Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perła32

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Gość Perła32

Witam. Zaczeliśmy z mężem starania o dziecko. Cykle mam krótkie ok 25-26 dni. Dzisiaj, w 29 dc zrobiłam test, wynik wyszedł negatywny. Po ok pół godzinie widzę drugą, bladą, cienką kreskę. Czy to może być ciąża? Dodam, że nie mam problemów hormonalnych, nigdy nie spóźnia mi się miesiączka, nie mam również żadnych torbieli na jajnikach. Może za wcześnie zrobiłam test? Jakie Wy macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 minutach test jest juz niewazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz test za kilka dni z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na ulotce masz napisane, ze wynik testu odczytany po 30 min jest nieważny. U mnie kreski pojawiły sie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie to ciaza, jakbys nie byla to by byla biel vizira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też sie pojawila druga gruba krecha po 30minutach. poszlam do lekarza i nie bylo ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perła32
Tak wiem, że po takim czasie wynik jest niemiarodajny ale poprzednim razem przy braku ciąży biel vizira, jak to ktoś ładnie określił, utrzymywała się również na drugi dzień. Na tym teście jest napisane, że wynik jest gotowy po 1 min, ja czekałam ok 2-3. Nie spodziewałam się zmiany, przed wyrzuceniem zerknęłam znowu i była ta cienka kreska. Jeśli nie dostanę okresu w ciągu paru dni powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×