Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew

Wiecie że województwo Opolskie graniczy z Wielkopolskim?

Polecane posty

Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew

Ja do województwa Wielkopolskiego mam tylko 3 km i często tam rowerem jeżdżę i z województwa Wielkopolskiego do stolicy województwa Opolskiego czyli do Opola jest tylko 50-60 km :) ja nawet na pieszo do Wielkopolski chodzę bo mam blisko w Poznaniu też byłem powiat Namysłowski (województwo Opolskie) gdzie mieszkam graniczy z powiatem kępińskim (województwo wielkopolskie) w powiecie kępińskim jest najniższe bezrobocie w Polsce i wynosi 2 procent i tam jest mnóstwo zakładów stolarskich praktycznie obok siebie na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
Wielkopolskie województwo to drugie najbogatsze wojewodztwo w Polsce po województwie Mazowieckim a na 16 województw województwo Opolskie jest w połowie stawki i województwa lubelskie podkarpackie podlaskie Warmińsko-mazurskie świętokrzyskie lubuskie i zachodniopomorskie są biedniejsze niż województwo Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
Będąc w stolicy Wielkopolski czyli w Poznaniu Poznań mi się bardzo podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bojkotuje cie bo jestes niemily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
Ja oryginalny gość od Namysłowa jestem niemiły tak? Ty nie potrafisz odróżnić moich wpisów od wpisów podszywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto kolejny raz zglosil cwaniaka podszyw moze? Ogolnie to rozpoznaje podszywow ale to byles ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
11:21 jestem niemiły bo go zgłosiłem ja oryginalny gość od Namysłowa? Przecież on popełnił przestępstwo bo pisał o gwałceniu dzieci a ja pedofilii nie akceptuje i będę to zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglosiles jego temat o marihuanie z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
Też go zgłosiłem nim zdążył zedytować temat i nawet udało mi się to wydrukować :) jako dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×