Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada żony

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 25 lat moja historia jest trochu dziwna no ale może pomożecie ozeniłem się z kobietą co bardzo ją Kochałem i nadal Kocham nie wiem co mam z tym zrobić mieliśmy 19 i 21 lat jak się chajtnelismy co mogę powiedzieć wpadliśmy i żona straciła dziecko ale mimo to się ozenilismy bo bardzo się Kochalismy mamy całe poddasze remontowałem pracowałem na 3 roboty mieliśmy dwa samochody i tak utrzymywałem wszystko 2 lata bo nie było wyboru ona nie pracowała bo stodiowała na dziennych jeździliśmy na wycieczki na wakacje miała wszystko a tak naprawdę uciekała o de mnie pod byle pretekstem do mamusi tak na prawdę to chyba 1,5 roku mieszkaliśmy razem i tak wracała co chwile ciągle mowiła mi żebym się zmienił próbowałem wszystkiego aż w końcu się wyprowadziła się na 4 miesiące i poznała kogoś ehh brata swiadkowej że ślubu naszego one razem studiują i powiedziała mi o wszystkim do tego jej rodzina zaczeła się wtrącać noi ich przypałapałe na spacerze chciałem go pobić ale pomyslałem że będzie tylko gorzej odpusciłem i kazałem jej wybierać i wybrała mnie przyznała się że jeździli na wycieczki i że zdradzała minie z nim ale mnie Kocha i chce wrócić a jeśli będę chciał rozwodu to da mi z jej winy ale nie chciałem rozwodu chciałem spróbować bo ja Kocham i co było dalej wróciła znalazła sobie prace było mi lżej że wszystkim ale myślałem o nim mowiłem że potrzebuję czasu i co 4 miesiące sielanki Kochalismy się non stop było cudownie chcieliśmy mieć dziecko i wg plany i wszystko ale czar prysł wiedziałem że coś jest nie tak zrobiłem kolacje świece i wg przyjechała i powiedziała czemu się starasz w tedy jak się coś psuje i powiedziała że jednak jego Kocha i poszła do babci mieszkać wiem że się spotykają że on u niej pomieszkuje więc spakowałem jej resztę zeczy i waham się czy jej oddać pod bramkę mam doła jak nie wiem co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj pod bramkę, niech się bawi i tak wróci, ale moim zdaniem powinieneś szukać kogoś innego. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aokropkachiprzecinkachtociekiedysuczyliczytulkokiepskorochacsiewszkolenauczyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×