Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moglam zajsc w ciaze

Polecane posty

Gość gość

hej zazywam od 6 miesiecy tabletki anty, zazywam je regularnie , 31.09 kochalam sie z mojm partnerem bez prezerwatywy dodatkowo ( bez wytrysku ktory nastapil na zewnatrz z 5 min po wyjeciu ) w tym czasie 3 tyg poniej dostalam planowo krwawienie z odstawienia takie jak zawsze , miesiac pozniej rowniez, za 2 dni mam dostac trzeciego krwawienia lecz dzisiaj patrze i mam bordowawo rozowe lekkie plamienie na wkladce , robilam ( gdyby byla to ciaza ) w 7 tyg od zaplodnienia test wieczorem o 21 i wyszla czerowna krecha ( test negartywny ) dzis by to byl 10 miesiac . Nie mam zadnych objaiwo ciazy prcz teko ze sutki mi sie powiekszyly . czy ja moge byc w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co przemawia za ciążą? bo przeciw przemawia wszystko -test, tabletki anty, krwawienia, brak wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank jesteś w ciąży, dla potwierdzenia prześlij zdjęcie dolnej części ciała bez bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ciaza jedynie przemawia fakt ze mam od 2 miesiecy powiekszone troche brodawki , jedynie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pomysł, że możesz być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę przez to ze cos nie wierze ze taka mała tableteczka może uchronić , następnie zaczęłam mieć po tym wlasnie współżyciu jakieś większe brodawki i jak przeczytałam ze to objaw ciąży to zaczęłam sie martwić , zaczęłam doszukiwać sie wszystkich objawów Od bezucha po zaparć Piersi raz Malały raz rosły ale to teraz przed okresem tylko, żadnych mdłości nie miałam, bólów piersi itd nic tylko żołądek mnie często boli ale teraz mi sie wydaje ze to z nerwow I jeszcze sie naczytałam od jakiś lasek ze krwawienie w ciąży może wystąpić Mimo tego ze ja miałam nawet takie samo jak zawsze i o tej samej godzinie 2 razy po tym stosunku i orzez to moje obawy, poprostu w wieku 21 lat nie chce byc mama i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co stosujesz anty skoro w to nie wierzysz? A jak wytłumaczysz negatywny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej sie obawialam ze zrobilam go o poznej poze w sensie o 21;00 ale na ulodce bylo napisane ze po planowanej miesiaczce mozna robic o kazdje poze a ja bylam no po 2 planowanych miesiaczkach wiec w sumieto mial byc 7 ydzien wiec teoretycznie stezenie hormonow powinno byc na tyle wysokie zeby wykryly ta ciaze o kazdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porze * wybaczcie pisowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób jeszcze jeden z samego rana może uwierzysz. Tabletki anty to hormony i mogą one mieć różny wpływ na twój organizm -poczytaj sobie o skutkach ubocznych w ulotce leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno w ciązy nie jesteś, ja jak stosuję vines, to urosły mi trochę piersi, nawet mam trochę rozstępy i to wcale nie znaczy o mojej ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×