Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katikaa93

Prezenty pod choinkę za 50zł

Polecane posty

Gość Katikaa93

Jak w temacie. Ustaliliśmy z rodzicami, że pod choinkę kupujemy prezenty do 50zł (z racji, że tych prezentów musimy kupić sporo). Czy macie pomysły, co kupić rodzicom, którzy mają - mama 44 lata, tata 50 lat ? Rodzice są przebojowi, "nowocześni". Jeżeli to da Wam jakiś pogląd na sytuację - są już od pięciu lat dziadkami ;). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyta, książka, świeca, wino, kula do kąpieli - bądź inne kosmetyki, biżuteria... Ty najlepiej znasz rodziców i wiesz co lubią. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katikaa93
Kosmetyki odpadają, bo już tyle tego mamie kupiłam, że nie może skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 50 zł to jedynie jakiś symboliczny prezent... możesz zrobić jeden prezent dla Taty i Mamy za 100 zł , coś co będzie ich wspólne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed nami święta Bożego Narodzenia, a więc czas kiedy na prezenty będziemy musieli wydać sporo. Nie każdy jest pasjonatem czytania, ale jeśli mamy takie osoby wśród znajomych to będzie im z pewnością miło, że o nich pamiętamy. Koszt książki nie musi być wysoki, kupuję na stronie http://www.taniaksiazka.pl/pocalunek-pod-jemiola-lisa-kleypas-p-912897.html i zawsze jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dobrą opcją byłby jakiś kosmetyk lub masażer. Możesz zaglądnąć na sferis.pl ostatnio często dają jakieś promocje w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z reklamami. Jeśli lubią kawy, herbaty- może paczuszki z różnymi herbatami z herbaciarni. Albo yerba mate z tą rurką i kubkiem. Kapcie, kocyk, wózek na zakupy ;) coraz więcej młodych ludzi używa. Oczywiście jakaś ksiazka, ale to już trzeba trafić w gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My odeszliśmy od prezentów dla rodziny, robimy tylko sobie. Za kasę jaką uzbieramy robimy wspólny prezent wyjazd na narty. W tym roku jedziemy do Karpacza. Noclegi Karpacz znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno sama byłam w podobnej sytuacji i postawiłam na perfumy, bo mamie się kończą te które ma a chyba każda kobieta lubi je mieć pod ręką. Nie chciałam eksperymentować, bo wolę sprawdzone rozwiązania i dlatego perfumy zamówiłam z rozlewni Goia na goia.pl. Kupuję tam od dawna i nigdy się nie zawiodłam. Dla siostry kupiłam książkę i kolczyki, a dla chłopaka portfel i autko do jego kolekcji. Mam nadzieję, że wszystkim się spodobają prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w rodzinie prezenty też raczej symbolicznie. Chociaż tradycyjnie (i to polecam wszystkim), by te święta naprawdę nabrały sensu, warto dowolną kwotę też przekazać na jakiś szczytny cel. Na przykład Fundacja Pociecha prowadzi akcję - dawanie jest radością, która ma na celu zebrać gotówkę i ufundować prezenty dla dzieci z najuboższych rodzin. Poczytać można o tym na ich stronie http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/ Zachęcam do zapoznania się, bo jestem zdania, że wspólnie naprawdę możemy zdziałać cuda, by tym maluszkom sprawić odrobinę radości i by w końcu uśmiech zagościł także na ich twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bratankowi w sferisie zamawiałam słuchawki i zmieściłam się w cenie 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolik
Siostrze zakupiłem Gofrownice Adler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_Grela
Fajnym prezentem byłaby kosa do CS. Myślę ze to może być miły upominek o ile oczywiście gra w tą grę. Budżet dość mały ale może tutaj trafisz na fajną promocję https://elementalknives.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×