Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc. Idę właśnie kupić dla córki inhalator. Jak to działa?

Polecane posty

Gość gość

Chce jej robić inhalacje z soli fizjologicznej, jak to wszystko wygląda? Tzn. chodzi mi o obsługę, aplikacje tej soli do inhalatora. I jeszcze dni pytanie. Ile warto zainwestować w ten inhalator? Czy do 200zł kupię coś dobrego? Ile kosztują leki do takiego inhalatora? Czy na katar typowo alergiczny pomaga? Jestem w tym względzie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia wiem ze warto kupic inhalator....ja kupiłam już 7 -8 lat temu za ok 120zł i jestem bardzo zadowolona...w moim były 2 maseczki mniejsza dla dzieci wieksza dla dorosłych...na pewno będziesz miała instrukcję gdzie wlewać sól fizj.w moim jest odkręcany pojemnik gdzie wlewam sól zakładam ustnik, maseczkę i już...nic skomplikowanego....a był czas ze często stosowaliśmy....teraz rzadziej chorują dzieci ale nadal przy katarze jest inhalacja....mąż miał chore zatoki dopiero inhalacje pomogły ....dlatego warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, już kupiłam. W instrukcji niewiele piszę a nie wiem jak często mogę robić córce inhalacje z solą fizjologiczną. Ile soli na jeden raz i czy rozcieńczać z wodą? Jak długo jeden seans? Bo pediatra kazała poprostu robić a nie dopytalam o szczegóły bo myślałam że w instrukcji będzie pisać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz całą ampułke dawać ale ja swojemu daje pół, bo ma 10 miesięcy i ciężko mu tą inhalacje zrobić i robisz dopóki para nie przestanie wychodzić, to zależy od inhalatora, niektóre szybciej wypuszczają pare, niektóre wolniej. Nie rozcieńcza się leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziecko jest male można sól rozcieńczyć wodą potem można wlewać sama sól, początkowo 1/2 ampułki potem można cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie rozcienczaj. Roztwór jest sterylny i jak sama nazwa wskazuje fizjologiczy. Nie ma potrzeby niczego rozcienczac. Kup sobie w apece nebudose i przy większym kaszlu czy Katarze stosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x dziennie możesz spokojnie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Kupowaliśmy inhalator Baby w zeszłym roku i używamy go naprawdę dużo. Nie tylko synek z córką korzystają z inhalacji permanentnie (przy przeziębieniach, infekcjach itd.) ale też my z mężem co jakiś czas weźmiemy trochę aerozolu choćby żeby nawilżyć i złagodzić podrażnioną śluzówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Nam bardzo dobrze się inhaluje przez Pro tak samo końcówka do oczyszczania dróg oddechowych daje radę, nie jest to wcale skomplikowane w zrobieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Nam bardzo dobrze się inhaluje przez Pro tak samo końcówka do oczyszczania dróg oddechowych daje radę, nie jest to wcale skomplikowane w zrobieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Na przeziębienie to nie ma lepszej metody jak aerozol. Sama uzywam modelu Baby. Idealny dla dzieci ale dorosly tez skorzysta tutaj z mgiełki bez jakiegoś problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmajki
Dnia 23.05.2019 o 12:25, Gość sara napisał:

Na przeziębienie to nie ma lepszej metody jak aerozol. Sama uzywam modelu Baby. Idealny dla dzieci ale dorosly tez skorzysta tutaj z mgiełki bez jakiegoś problemu.

Mogę podpowiedzieć też Baby od Sanity. Poręczny, lekki, w fajnym eleganckim designie zajączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

W ofercie Sanity, nie dość, że ogólnie mają duży wybór różnych inhalatorów to dodatkowo wśród tych sprzętów wiele ciekawych propozycji pod kątem konkretnych użytkowników jak np. model Baby stworzony dla dzieci. Na pewno warto na tą firmę i jej produkty zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta
Dnia 29.08.2019 o 13:09, Gość anja napisał:

W ofercie Sanity, nie dość, że ogólnie mają duży wybór różnych inhalatorów to dodatkowo wśród tych sprzętów wiele ciekawych propozycji pod kątem konkretnych użytkowników jak np. model Baby stworzony dla dzieci. Na pewno warto na tą firmę i jej produkty zwrócić uwagę.

Tez polecam model Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta
Dnia 29.08.2019 o 13:09, Gość anja napisał:

W ofercie Sanity, nie dość, że ogólnie mają duży wybór różnych inhalatorów to dodatkowo wśród tych sprzętów wiele ciekawych propozycji pod kątem konkretnych użytkowników jak np. model Baby stworzony dla dzieci. Na pewno warto na tą firmę i jej produkty zwrócić uwagę.

Tez polecam model Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×