Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czterolistka1234

Mój ex

Polecane posty

Cześć, mam do was pytanie Dwa miesiące temu rozstałam się z moim ex. Byliśmy razem rok i bardzo się kochaliśmy. Ja byłam jego pierwszą dziewczyną a on moim pierwszym chłopakiem. Po dwóch tygodniach od zerwania wyznałam mu, że nadal go bardzo kocham,tęsknie i nie mogę sobie bez niego poradzić. Definitywnie powiedział że mnie nie kocha i koniec kropka. Roztsaliśmy się w zgodzie ustalając, że zostajemy przyjaciółmi. Ostatnio więc przyjechał do mnie. Nie dał mi dojść do słowa mówił opowiadał a ja miałam wrażenie, że popsrostu brakuje mu mnie mojej dobrej rady zaangażowania i dobrego słowa na pocieszenie. Wysłuchałam więc co tam się u niego dzieje na tyle ile umiałam doradziłam, opowiedziałam coś o sobie podziękował mi chyba z trzy razy za spotkanie i pojeachał. W domu jeszcze raz do mnie napisał, że bardzo dziękuje za spotkanie i ma nadzieje, że to powtórzymy. Czy mimo tego co, mówił wcześniej mamy jakąś baze do odbudowania związku ? Może po spotkaniu znowu coś do mnie poczuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się nie ośmieszaj, wyraźnie powiedział Ci że Cie nie kocha, mimo że chciałaś wrócić. Więc ta wasza,, Wielka milosc" to raczej tylko z Twojej strony była. Będziesz jego powierniczka, jak mu się będzie nudziło to będzie przyjeżdżał, docelowo pewnie na seks a jak pozna inna to szybciutko Cie kopnie w d... E i związe się z następna. Chcesz być czasoumilaczem i zapchajdziura dopóki kogoś nie pozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Popieram w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes tu nowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bardzo nowa? skad dowiedzialas sie o tym forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×