Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam zranionej, romantycznej kobiety

Polecane posty

Gość gość

Bardzo chciałbym spotkać kobietę, która mogła (choć nie musiała) zostać zraniona, która jest romantyczna, może nieco nieśmiała. Widzę, że na tym forum takich kobiet nie brakuje. Jeśli rzeczywiście zależy wam na czymś prawdziwym, niech któraś z was da znać. Z góry uprzedzam, że nie jestem typem łysego, agresywnego macho w dresach. Nie jestem podobny do facetów, na których najczęściej narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz coś więcej napisać o sobie, podać więcej szczegółów, to może będę chętna :). Wstępnie- spełniam Twoje warunki: jestem wrażliwa, romantyczna i zostałam zraniona :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynna
Jestem zraniona, po wielu latach tak strasznie to boli, chciała bym mieć przyjaciela ale Przyjaciela przez duże P i nic więcej, lecz to trudne zamknęłam się, na facetów reaguję alergicznie i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
florentynna dziś - ze mną jest podobnie ale mam faceta-przyjaciela- takiego przez "duże P" a "w tle" tego, w którym nadal jestem zakochana. Najgorsze jest to, że czuję wyraźnie, że ostatnio u przyjaciela pojawiły się uczucia, których ja niestety nie odwzajemniam. Najważniejsze to nie zamykać się na facetów. Cokolwiek się wydarza- życie toczy się dalej i trzeba mieć tego świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynna
Gość 8.37 zazdroszczę, dobrego przyjaciela tzw. bratniej duszy b.ciężko znależć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
florentynna dziś - ja znalazłam i zaczęło się od pisania w necie a potem spotkaliśmy się w realu. Mogę z nim rozmawiać o wszystkim. Pomógł mi jak ten pierwszy mnie odrzucił. Szukaj a też znajdziesz takiego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat, 180 cm wzrostu, raczej szczupły ale nie chudy, mam zielone oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - brzmi zachęcająco ale ja niestety nie "łapię" się w ten przedział wiekowy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym takiego jak ty :) a trochę starsza acz kolwiek nie wyglądająca na swój wiek , może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto mój mail: gotez93@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mlody jestes na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam E. jeżeli faktycznie nie chcesz po/dup/czyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziękuję, takich przychlastów mam na pęczki, oganiam się od nich kijem jak od psów E. ...autorem nie jest czasem sympatyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki jest odpowiedni wiek na związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem ;) mam 21 lat - niedawno skończone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obaj w tym wieku to jeszcze ze sobą możecie spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż... Znam ludzi, którzy zaraz po skończeniu 20 roku życia tworzą szczęśliwe małżeństwa, wiek tu nie ma nic do rzeczy. Można mieć 15 lat i być dojrzałym i mieć 40 a być pustakiem. Niestety żadna z was nie napisała a takie wy nieszczęśliwe. Jedyne co możecie zaoferować to drwiny. Tkwijcie więc w swoim nieszczęściu. Mężczyzna wytrzyma sam, kobieta wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.12 Też dziękuję :) Chamstwo u kobiet jest żałosne, uciekam od takich desperatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×