Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komu i za ile robicie prezenty na Święta 2017?

Polecane posty

Gość Mikaela

Syn , corka , maz i tesciowie , na kazdego przeznaczam po 100euro i niech spadaja :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Maz dal mi aparat miesiac temu : polaroid. Tesciowej kupilismy psa rasowego. Moj nie chce nic, bo postanowilismy nie wydawac nic, zbieramy na dom w 2019. Mam tylko przygotowac swiateczny obiad ( jest nas tylko trojka, mieszkamy zagranica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No.

Haha mąż jej dał aparat, On nic nie chce bo zbierają na dom, ale aparat wzięła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

w tym roku tylko dla mamy i chłopaka. Mama marzy o nowym zegarku więc już wybrałam dla niej Jordan Kerr, a chłopak ma sobie sam coś wybrać- prawdopodobnie jakieś perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek

ja często dam się porwać szałowi, bardziej liczy się dla mnie uśmiech tych którym kupuję. dzisiaj byłem w empiku bo "złoty poniedziałek' i było sporo promocji i nieźle się obkupiłem, tablet, czytnik ebooków, słuchawki, głośnik ale kurcze przy takich cenach to aż żal było nie kupić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Kupuje tylko żonie;) sama sobie wybrała zegarek Jordan Kerr ale chce jeszcze coś dokupić żeby miała niespodziankę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Ja największy prezent mam dla siostry bo karnet do wrocławskiego Studia Figura www.studiofigura-wroclawkrzyki.pl/ gdzie pomogą jej odzyskać ładną sylwetkę po porodzie. Dla rodziców mam kosmetyki i książki a dla męża bilet na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylick99

ja kupuję swojemu chłopakowi sprzęt piłkarski z 11teamsports :) są tam rzeczy w niskich cenach, dlatego poza koszulką i spodenkami, kupię mu też getry :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×