Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafie mu wybaczyć... choć podobno przesadzam?

Polecane posty

Gość gość

Byłam z moim chłopakiem na imprezie,przez pół imprezy poszedł z kolegą pić a ja siedziałam z jego znajomymi.. potem się opil miał wracać ze mną pociągiem w nocy ale zostawił mnie sama na dworcu... co prawda wtedy w złości powiedziałam mu żeby mi dał święty spokój ale i tak powinnien zostać... na następny dzień dzwonił przepraszal i dziś przyjechał z bukietem kwiatów... nie wiem niby mu zależy ale chyba jakby tak było to by się tak nie zachował po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przesadzasz i mówię to jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zostawił cie sama w środku nocy na dworcu a ty mu chcesz wybaczyc,niezła frajerke sobie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzasz. Oczywiscie mu wybacz ale nie tAk latwo, zeby na przyszlosc mial nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go jakby sie czuł gdyby tobie coś sie stało samej w nocy na tym dworcu, np ktoś by cie pobił czy gorzej... niech się zastanowi chwilę i potem go zapytaj, czy sam by sobie wybaczyl w takiej sytuacji. Wybacz mu, ale niech najpierw ci udowodni, że można na nim polegać bo chyba po to miedzy innymi się ma kogoś, żeby pomógł w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu jeszcze chcesz dodac? Opil sie, jak pijanica, zostawil cie ze swoimi kumplami, zostawil cie sama na dworcu. To malo? To duren i zigolo. Taki ma byc ojciec twoich dzieci? Wyobraz sobie, ze zostawiasz mu coreczke badz synka pod opieka. To durak i niech spada. Zle rokuje na partnera zyciowego, no chyba ze bawi cie tylko tu i teraz. No to wybaczaj. Elena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zostawił mnie sama na dworcu... co prawda wtedy w złości powiedziałam mu żeby mi dał święty spokój ale i tak powinnien zostać..." Ja piertolę, kobieta w pigułce po prostu. Jak ciągle jesteś tak logiczna to nic dziwnego że ma cię w doopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
chcialas zeby zostawil to, zgodnie z zyczeniem, zostawil, a ze sama na dworcu - bylo POMYSLEC zanim sie cos powiedzialo. bo sie opil... a co, to pies jakis? wiecznie trzezwy i wiecznie na smyczy? czego sie spodziewalas na imprezie, pierdzenia w stolek przy herbatce z mlekiem, ciasteczkach i wielogodzinnego debatowania nad filozofia sensu zycia? NIE, chlopak nie POWINIEN zostac, nie zrzucaj na niego odpowiedzialnosci za WLASNE GLUPIE SLOWA, dostalas DOKLADNIE CZEGO SOBIE ZAZYCZYLAS, a skoro wymagasz TELEPATII od innych, najpierw musisz sie nia wykazac, wiec NIE UDAWAJ ZASKOCZENIA ani impreza ani tym, ze zrobil jak mu powiedzialas, telepatko od siedmiu bolesci. Zal mi goscia, bo sie ponizyl i plaszczyl z przeprosinami ZA TWOJE BLEDY jakby byly jego wina. a Ty stwierdzasz, ze NIE POTRAFISZ mu wybaczyc? jestes GLUPIA, to on nie powinien tego bezpodstawnego focha wybaczyc TOBIE, idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×