Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieluchy rozmiar 6 jakie?

Polecane posty

Gość gość

Witam Jakie pieluchy w rozmiarze 6 są dobre? Do tej pory używalismy premium care ale synek jest wysoki i trzeba zmienić rozmiar bo się nie zmieści. Ma 14 miesięcy więc jeszcze za wcześniej na odpieluchowanie. Próbowaliśmy już babydream ale ciuchy są mokre co chwilę :( z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... Niewiem jak duże jest twoje dziecko ale mój syn od zawsze był między 90 a 95 centylem i nie dotarł do takich pieluch... A co do chłonności to u nas dady sprawdziły się lepiej niż pampers bo wytrzymywaly noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pampers tragedia. Dada sa ok. Chociaż i tak najlepiej chłonne są z lidla. Toujors czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z ciekawosci, ile wzrostu ma twoj synek, bo moj zawsze byl na 98-99 centylu, odpieluchowany w wieku 2.5lat i nigdy nie kupowalismy rozmiaru 6, przygode z pieluchami skonczylismy na 5-kach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pampers pants

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiem dokładnie jaki ma wzrost ale nosi ciuchy 92-98. Zawsze jak pieluchy zaczęły wyciekac to zwiększyłam mu rozmiar i jakoś to pasowało. Spróbuje może sądy. Albo inaczej zakładać pampersy, może źle to robię po prostu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maly ma 6 miesięcy i rozmiar juz 4, bo ma 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile te dziecko waży?mój syn nawet do 5 nie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka siostry ma 2 lata, waży 12 kg i ma 100 cm wzrostu- od dłuższego czasu nosi Pampers pants 6- nie wiem dlaczego niektóre z Was takie zdziwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waży 10,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie będą zbyt duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nosi 6 i waży 18kg więc raczej będą za duże. 6sa powyżej 16kg. Proponuje spróbować inaczej zapinać pampersa,bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić,że przeciekaja. Ewentualnie zmienić na pieluchomajtki,nie trzeba zapinac,wkładasz i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:18- 6 miesieczniak wazy 11 kg ???to co on je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jesteście z tymi Dada. To beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysmy 6 uzywali z Lidla. Odpieluchowany 2lata3miesiące. Wzrost na 75 centylu. Zmienilismy z 5 na 6 nie z powodu rozmiaru (bo mieścił sie do 5 spokojnie) tylko dlatego, ze dużo sikał na raz i większa pielucha zawsze troche więcej chłonie. Btw dziecko w pieluchcach 18kg..? Moj ma 4 lata i waży 16,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczę jak będzie jak się obudzi. Jak będzie w mokrych ciuchach znowu to zmienię na 6. Jakiś nie lubiłam tych pantsow ale chyba są zielone pampersy 6 z tego co kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×