Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dr M. Kulicki

Polecane posty

Gość gość

Wiram. Rozwazam operacje nosa u dr kulickiego w Warszawie jednak jest strasznie malo wypowiedzi na jego temat. Czy ktos cos u niego robil i moze podzielic sie opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo kto byl u dr Macieja kulickiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się że Tobie nie pomogę bo co prawda sama nic nie robiłam u tego chirurga ale niejednokrotnie czytałam negatywną opinię o tym chirurgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywne opinie? To ciekawe, bo ja własnie gdzie nie szukałam, to same pozytywy. Może chodzimy po innych forach :) Tak czy inaczej mam o dr Kulickim zdanie z pierwszej ręki, bo miałam u niego robione powiększanie piersi :) Około rok temu. I jestem bardzo zadowolona! Idealny rozmiar (z małego A na małe C), nic się nie przesuwa, nie było komplikacji, miejsce nacięć prawie niewidoczne. Wiadomo, że nos to co innego, ale polecam pójść do tego lekarza na konsultację. On sam podkreśla, że to do niczego nie zobowiązuje. Ja jak przyszłam pierwszy raz to w ogóle nie byłam niczego pewna, ale dr Kulicki tak dobrze wszystko wyjaśnia, że wychodzi się od niego bez wątpliwości, że ten człowiek wie o czym mówi. A jeszcze ostatnio gdzieś mi się "obiło o oczy", że teraz jest promo 50% na konsultację, więc naprawdę polecam pójść i się samemu przekonać. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O też robiłam piersi u dr Kulickiego!! Już w sumie dawno temu, bo będzie z 5 lat. Najpiękniejsze 5 lat mojego życia, bo pozbycie się największego kompleksu zbiegło się ze ślubem :)) Byłam i jestem nadal bardzo zadowolona z zabiegu i polecam tego lekarza każdemu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam operacje za tydzien i sie stresuie.... jak noski od macieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce nosek jak Cindy Kimberly (zadarty i piekny) myslicie ze uda mu sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×