Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_2017

Bardzo chce być w ciąży

Polecane posty

Gość Staraczka_2017

Witam, Od pół roku z mężem staramy się o drugie dziecko. Okres powinnam dostać 11.11 a 4dni spóźnia mi się okres. Miesiączki mam regularne 30dniowe. Od tygodnia kręci mi się w głowie i boli mnie brzuch okresowo. Piersi mi się powiększyły i sutki mnie bolą. Test robiłam 11.11 w dniu spodziewanej miesiączki niestety negatywny. Bardzo bym chciała żeby się udało. Czy po tych objawach i spozniajacym się okresie można wywnioskować że istnieje prawdopodobieństwo bycia w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobieństwo istnieje zawsze po stosunku bez zabezpieczenia ale nikt Ci nie powie czy teraz jesteś w ciąży czy nie. Równie dobrze okres może się spóźniać z innego powodu. Czemu nie powtorzysz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Dodam jeszcze że 13.11 miałam delikatne różowe plamienie. A co do testu to się trochę boję że może być za wcześnie. Mojej koleżance test pozytywny wyszedł tydzień po terminie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi slaba kreska wychodzila.blada 13 dnin po term.okresu Ciaza poronila sie samavw 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko zrobił kolega to i przy drugim na męża nie licz, slepakami strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Co to są za głupie uwagi? Jeżeli masz takimi tekstami rzucać to lepiej zebys w ogóle tu nie pisał/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Hej dziewczyny. Dzisiaj mija 5 dzień od kiedy nie mam okresu. Strasznie mnie boli podbrzusze. Tak jakby mnie jajniki ciągły, żyłki mi wyszły na piersiach i mocno mi się w głowie kręci. Mam taką cichą nadzieję że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego nie zrobisz testu ? Przecież to kosztuje kilka zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Mam kupiony test. Ale boje się że może być za wcześnie na zrobienie go. Czekam do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób teraz. Powinien już pokazać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Dobra zrobię :) chodź wydaje mi się że powinno się robić z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Niestety negatywny :( ale nie tracę nadziei póki nie ma okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść już. Nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszelki wypadek leć już po l4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Możecie sobie darować takie głupie komentarze. Ja naprawdę się martwię. Dzisiaj mija 7 dzień od dnia spodziewanej miesiączki. Testy negatywne. A mój lekarz ma dopiero termin wizyty na przyszły rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź na betę bo nic więcej poradzić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie glupimi komentarzami. Ciezko cos tu poeoedziec jesli cjodzo o Twoja sytuacje. Ja robilam test tydzien po terminie przewisywanej miesiaczki i byly 2 grube kreski a poza tym to mialam juz mdlosci. Ale nie martw sie bo kazdy ma inaczej. Mozesz isc na bete albo po prostu poczekac do wizyty u gina. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Dzięki za słowa otuchy. W tym tygodniu nie miałam możliwości iść na betę od rana w poniedziałek pewnie pójdę. A propo mdłości. Nie wiem czy to jest to ale czasami mi się woda zbiera w ustach i tak mi się unosi. Dzisiaj miałam delikatne różowe plamienie. I oczywiście brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poronilam...w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry. Idź na betę w poniedziałek i zapisz się prywatnie do jakiego kolejek lekarza i powiedz o co chodzi. Nawet zadzwoń do swojego i powiedz że masz takie objawy na pewno cię gdzieś upchać i wypisze luteinę jeśli ciąża jest. Może być w sumie mało widoczna na USG ale kto wie. Ja 3 dni po spodziewanej miesiączce miałam dwie słabe kreski a dopiero tydzień po grube rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Gościu przykro mi... Następnym razem się napewno wszystko uda. Zauważyłam dzisiaj u siebie taki śluz płodny. Dziwne co nie? Taki przezroczysty ciagliwy. A jajniki mnie tak bolą po obu stronach.. mega boli a ile można brać tabletki przeciwbólowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Znam ten ból,rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Dzisiaj mija tydzień od dnia spodziewanej miesiączki. Strasznie czuję jak mi piersi urosły, bo nie mieszczą się w stanik ;) I takie sutki się wrażliwe zrobiły. Chwilami to mnie pieką i kłują i za chwilę wszystko ustaje. Ktoś mi trochę skrzydła podciął na tym forum, ale ja i tak mam taką cichą nadzieję że to w końcu to. W poniedziałek idę na betę i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi ciapek z ciebie. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Autorko moze idz prywatnie do ginekologa i wtedy bedziesz miala pewnosc czy jestes w ciazy czy nie. Wiem ze wizyta prywatnie u ginekologa kosztuje troche,ale bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź głupia. Oczywiście, że nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka_2017
Tak myślałam jeszcze że jak nie dostanę jeszcze przed tydzień miesiączki to pójdę prywatnie. Ale na betę w poniedziałek idę napewno. Dlaczego głupi ciapek? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to ja gosc z wczoraj z 11.40. Powiem Ci ze faktycznie podejrzane sa te objawy:) dobrze ze idziesz do lekarza to wssystko sie wyjaśni. Mowisz ze ktos Ci tu na forum podciął skrzydla no fakt ludzie nie zawsze sa mili ale wiesz mimo wszystko moze lepiej sie nastaw neutralbie co do wyniku czy jest ciaza czy nie. Bo widzisz ja Ci zycze oczywiscie tej ciazy ale nie zrosum mnie zle bo roznie moze byc. I na pewno gorzej bys sie czula jakby tu wszyscy Cie nakrecali ze sie udalo itd. A potem bylby tylko Twoj wielki zal i smutek a innych ludzi to nie obchodzi. Takze sprobuj o tym nie myslec co ma byc to bedzie a jak sie nie uda to bedziesz próbować dalej i tez bedzie w porzadku ok? Nie chce zeby Ci bylo pozniej mega przykro:( wiadomo ze jak sie nie uda to bedzie Ci prsykro ale jednak zawsze mniej niz by Cie tu wszyscy nakrecali. Takze nie lam sie i sledze Twoj watek i czekam na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraczka 2017 . opiszę tobie sytuację w mojej rodzinie . Kobieta 27 letnia od 4 lat w raz z mężem starali się o potomstwo bez skutku , badania jej jego wszystko ok . Przypadkiem rozmawiali z ginekologiem na uroczystości weselnej , on doradził jej by odstawiła męża na 1 miesiąc od szparki , czyli nic seksu . Po okresie wstrzemięźliwości ponowili , dzisiaj syn i córka są dorośli mają swoje dzieci a ona jest babcią . Niestety w dzisiejszej dobie większośc facetów ma słabe plemniki , częsty stres , noszenie slipów bo to moda , jedzenie , alkohol , narkotyki . Dziewczynom mogę poradzić by przed ślubem oboje się zbadali na taką okolicznośc i nie będzie zaskoczenia lub pretensji i wymawianie sobie kto winien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×