Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To jest chore

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie dziwie sie tym facetom co daja innym posuwac swoje zony to jest ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz ich oceniać? Żyj i daj żyć innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no pewnie niech każdy robi co chce tylko dla mnie to jest nie do pojecia jak facet sobie z tym radzi ja bym nie mogl patrzeć na to jak moja zone ktos bierze na moich oczach i nie tylko a mam ladna zgrabna zone i czesto jest w delegacji ale nie zdradza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Dwie sprawy. 1. Nikt nie mówił, że to się zawsze musi odbywać na oczach męża. Też bym chyba nie chciał, o ile nie byłby to czworokąt z naszymi przyjaciółmi. 2. Przyzwolenie na takie figle daje więcej, niż same figle - świadomość swobody sprawia, że człowiek nie czuje przemożnej potrzeby korzystania zeń. W efekcie mojego otwartego związku, i ja i żona jesteśmy sobie wierniejsi, nie ma jednej akcji łóżkowej, która wynika ze zdrady zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tak ale nie zamierzam próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Toteż nie nakłaniam :D Raczej... staram ci się pokazać, że "poniżenie" o którym mówisz to kwestia subiektywna i niektórzy nie mają z nią problemu, bo nie zachodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradza mowisz a skad wiesz bo ci tak mowi chyba nie wiesz co sie na takich wyjazdach dzieje mam kolege dyrektora w jeden z firm i opowiadal co sie nieraz dzieje on akurat nie ma zony ale.mowil jak sekretarki i inne panie wskakuja do lozka troche alkoholu i z kolegami jada je w hotelu i nie mysla mezach uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Ależ ja to wiem :) Ja tylko mówię, że ta potrzeba nie istnieje u mojej żony właśnie dlatego, że poza 3h seksem ze mną ok. 2 razy w tygodniu, ma dostęp do swojego kolegi z pracy, który może jej pomóc gdyby jakimś sposobem potrzebowała więcej. Bardzo rzadko się to zdarza :D Poza tym, dzięki świadomości, że nie mogę osiadać na laurach, żona ma lepiej w łóżku niż wszystkie swoje koleżanki. ;) Sam wiesz, że nie zawsze się chce wysilać. No więc mnie, dzięki temu, się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sugerujecie ze.moja zona na wyjazdach mnie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Ja nic nie sugeruję, choć nie jest to wykluczone. Myślę, że im szybciej z nią o tym porozmawiasz szczerze, tym mniej niedomówień będzie miało szansę zepsuć coś między wami. Poinformuj ją może o swoich niepokojach. Tylko nie oskarżycielsko, bo zrobisz więcej złego niż dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ale jak jej ro powiem to bedzie awantura i powie ze jej nie wierze i robie z niej dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No6
Jeśli tak faktycznie się stanie, to masz strasznie tępą kobitę :D Myślę, że jeśli rozegrasz to jak należy, nie masz się czego bać. Zacznij może po prostu pytaniem o to, jak się tam bawiła, następnym razem kiedy tam pojedzie. Potem np wyraź nadzieję, że nikt jej tam nie napastował za bardzo, może nawet podpytaj, jakbyś był po prostu ciekawski, czy to prawda, co mówią o takich wyjazdach i czy jej znajome szaleją tam z współpracownikami, czy nie. Może puści farbę, jeśli faktycznie ma coś za uszami. Ale nie nastawiaj się na to. ps. I bzykaj koncertowo, kiedy jesteście w domu. ;) Mało jest lepszych sposobów na utrzymanie przy sobie kobiety, jak po prostu dbałość w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam autorko masz 100% rację, to jest chore :) a Ci "nowocześni" mają po prostu poprzewracane w d****h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie autorka. Na tym forum piszą przecież tylko faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam mężowi taką niespodziankę z kolegą z pracy, bo mi się spodobał, myślałam że mąż będzie zadowolony, a nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? Ciagle w pracy się masujesz ? http://e-masturbacja.pl Mi pomogli pomogą i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×