Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maagdda000

3 dziecko

Polecane posty

Gość Maagdda000

Witam.Jestem mamą dwójki dzieci (4 latka i 9 miesięcy). Chciałabym mieć 3 dziecko, ale nie wiem czy decydować się teraz czy lepiej trochę poczekać.chialaybym usłyszeć opinie mam trójki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj z perspektywy czasu nie zdecydowałabym sie na trzecie dziecko chyba , że masz pomoc rodziców /teściów i dobre zaplecze finansowe bardzo kocham swoje dzieci i nie wyobrazam sobie aby mogło ich nie byc , ale finanse przytłaczają pomimo i z oboej praujemy i zarabiamy srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o róznice wieku to ja mam spore te róznice . Jedni chce sie " pomeczyc " kilka lat wiec małe odstepy lat . a inni chca odchowac i dopiero kolejne . kwestia wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdda000
Finanse są ok u nas.Na pomoc jednych dziadków możemy liczyć w razie potrzeby nie 24h ale zawsze jest opcja chwilowej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdda000
Czy są tu jakieś mamy z trójką dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poczekała z kolejna ciąża aż to młodsze będzie samo chodzić przynajmniej. 9m to bardzo mało, a co jak 3 ciąże będziesz miała z problemami ? Jak będziesz musiała leżeć ? Taki poltoraroczniak już bardziej jest kumaty i bardziej samodzielny niż maluch 9miesieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci zależy, przecież dostaniesz za darmo 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdda000
Nie mieszkam w Polsce i nie jesteśmy na zasilkach a zależy mi na opiniach innych mam z trójka dzieci jak sobie radzą lub radziły i jaka różnica wieku była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maagdda000
Dwie ciąże przeszłam bez większych problemów, mdłości jedynie mi dokuczaly, więc liczę że i tym razem będzie podobnie chociaż nigdy nie wiadomo. Z jednej strony korci bo mała różnica wieku a z drugiej zastanawiam się czy sobie poradzę i jak to będzie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi tylko po co 3 dziecko jeszcze tak szybko po drugiej ciąży. Czy dzieci się tworzy na ilość ?? Co zmieni 3 dziecko względem 2? Mam czasem wrażenie jak tak czytam ze ludzie średnio skupiają się na poprzednich dzieciach kochają je chyba pobieżnie. To co napisałaś to jakaś praca na akord. Rozumiem między 1 a 2 ze rodzeństwo ze dwoje dzieci to do mnie przemawia ale 3 szybko już teraz żeby było to dla mnie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko jedna koleżankę która tak zrobiła i było to spowodowane obsesja płci. Miała 2 córki koniecznie miał być syn. No i był. Nie rozumiem tego bo to nie średniowiecze ale jak widać są różni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie mieszkasz w polsce to wypad z tego forum, bo w naszym kraju kobieta według pisowców to jest tzw. macica na nogach, nawet minister zdrowia zrobił post mówiący o kobietach polskich jako o królicach, których celem jest tylko rozmnażanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×