Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czesto uprawiacie sex

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie jestem 15 lat o ślubie i był okres w naszym zyciu ze uprawialismy sex bardzo rzadko czyli raz w miesiącu co odbiło sie poważnym kryzysem w naszym małżeństwie teraz jest dobrze ale i tak uprawiamy sex ze dwa razy w tygodniu i nie wiem czy to norma czy mało i oczywiscie to ja prawie zawsze go inicjuje mam po 33 lata dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak masz lepiej niż ja, w moim małżeństwie seks to ruina a jeśli już do czegoś dojdzie to trwa to bardzo krótko i bez satysfakcji nie wspomnę o orgaźmie,mam 30- lat i wstyd mi że czasem zaspakajam się sama jak jakaś nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat po ślubie ale jesteśmy trochę starsi - ja 41 mąż 45, ze względu na dzieci i małe mieszkanie seks właściwie tylko późnym wieczorem albo o świcie, jakieś 6-8 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 20 lat w związku około 1 raz w tygodniu ale bywa i raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat związku. 3-4 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, to my jakieś zboki jesteśmy chyba zona 30 lat ja 37 lat maks to 5-6 razy dziennie, głównie 1-2 razy dziennie, rzadkość to co 2-3 dzień - wtedy to jesteśmy tak wygłodniali że masakra, nawet jak są "te dni" to chociaż raz pójdziemy pod wspólny prysznic... sex nie jest najważniejszy, ale myślę że jest podstawa zdrowego związku i wtedy nie ma zdradzania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Witam. Ja Was zszkouję. Niebawem w kwietniu 2018 będzie 10 lat stażu małżeńskiego. Ostatni sex - uwaga !!! Hello ... maj 2013. Ja mam 38 lat, mąż 43.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Usiąść i zapłakać. Już się tym nawet nie dołuję. Najpierw miałam schizę, żeby nie zaciążyć, później zakażenie męża HCV-em, robiliśmy to w dwóch prezerwatywach. Później jakoś się nieskładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, 5 lat bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robił bym to po za domem w w/w sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×