Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Insekty

Polecane posty

Gość gość

Witam, Od kilku tygodni coś mnie dosłownie pożera. Zaczęło się od ugryzień na nogach, dość oddalanych od sobie. Ugryzienia są rożnych rozmiarów, czerwone i swędzą tylko, gdy się dotknie. Kilka razy widziałam na mnie jakieś robaczki i były bardzo skoczne, bo gdy chciałam go zabić palcem (co mi się ani razu nie udało), od razu odskakiwał bóg wie gdzie. Myślałam, że to pchły/pluskwy, więc wyniosłam się na kilka dni do pokoju godzinnego i co dziwne NIC mnie nie ugryzło, gdy tam spałam. Dopiero ostatniej nocy dostrzegłam na mnie tego dziwnego robala, więc wróciłam do swojego pokoju, w którym wyprałam wszystko, co można było wyprać. Noc minęła spokojnie, ale kiedy następnego dnia usiadłam przy biurku coś mnie kilkakrotnie użarło w plecy. Ugryzienia są daleko od siebie. Dodam też, że to coś gryzie TYLKO mnie (nawet, gdy ktoś inny śpi w moim pokoiku to coś nie chce go tknąć). Jeden z domowników też ma kilka ugryzień, ale zaledwie dwa i to sprzed kilku tygodni, ja natomiast jestem regularnie pożerana i jakby tego było mało, mam atopowe zapalenie skóry, które ostatnio bardzo mi się nasiliło. Dokładnie sprawdziłam cały pokój i nie ma żadnych śladów, które wskazywałyby na to, że to pluskwy (poza tym chyba to coś jest zbyt skocze jak na pluskwę). Dodam jeszcze, że mam w domu kotka, który nie wychodzi i dostał niedawno od weterynarza kropelki na pchły, ale jednak biedak się drapie bardzo często. Proszę o pomoc, oszaleć można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×