Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anonimowy15

mam 15 lat i nigdy nie miałem dziewczyny Co robić ?!

Polecane posty

dużo osób o mój wygląd i podobno jestem przystojny dziewczyny często dają mi od 8/10 do 10/10 lecz nigdy nie miałem dziewczyny 2 razy w życiu się całowałem ale nie byłem nigdy w związku nie spotkałem się nigdy sam na sam z dziewczyna więcej niż 2 razy . Chciałbym mieć dziewczynę szukam już rok , dodatkowo mam derpesję oraz nie chęć do życia ,ale jakoś sobie z tym radze uczę się niestety dobrze jestem w prestiżowym gimnazujm mogę iść do liceum jakiego chce.. Wracając do tematu chciałbym znaleźć dziewczynę ale taką ładną i dziewice nie jestem żadnym zboczeńcem poprostu chciałbym być dla niej tym jedynym , wiem że seks w wieku 15 lat jest zły itp ale prawie wszystkie dziewczyny już to robiły... ( z tych ładnych ,przecietnych z wyglądu ) odrazu mówie nie patrze na wygląd chciałbym poprostu żeby moja dziewczyna wyglądała normalnie u mnie oznacza to poprostu dbanie o siebie modne ubieranie się normalna waga ciała . Próbowałem szukać dziewczyny tylko po charaketerze ale trafiały mi sie takie które nie dość że były paskudne to jeszcze złośliwe itp.... Mogłem mieć dziewczyne bo zarywała do mnie taka naprawde 10/10 ale patologiczna i 16 latka która robiła to już nie raz... a ja nie chce takiej dziewczyny.... Staram sie zmieniać na lepsze schudłem 10 kg cwicze mam bardzo dobra sylwetka modne ubrania zegarki a to i tak nic nie daje... Stąd moje pyatnie co mam robić dużo osób mówi że to samo przyjdzie ale ja nie chce jakieś prze****anej dzi... Czy są jeszcze ładne dziewczyny dziewice w wieku 15 16 17 18 lat? Czy jak są już czy były rok z chłopakiem to już to... Bardzo dużo moich kolegów miało już dziewczyny ( tych kolegów którym zazdrosze wyglądu i takich dużych szans u kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatek to nie zesraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze ci mowia ze to samo przyjdzie.a o sexsie to bym dala na wstrzymanie . bo to rzeczywiscie za wczesnie . sa jeszcze takie dziewczyny z zasadami.jak bedziesz madry w miare skromny i mily to bedziesz mial wieksze szanse.drogie ciuchy i zegarki to -przedmioty skup sie na sobie i nie zwracaj tym swojej uwagi i pamietaj nie przechwalaj sie bo to takie nie skromne niech cie ktos pochwali. a ziewczyny sie znajda nie martw sie badz soba powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skup sie na nauce no i oczywiscie rozrywki tez ,ale nic na sile, znajdz sobie jakies Hobby cos co cie interesuje ,dziewczyna znajdzie sie predzej czy pozniej, idz sobie do psychologa z depresja porozmawiaj z rodzicami ,jezeli nie z nimi to z Kims do kogo masz zaufanie a psychologa obowiazuje tajemnica rozmow,i to ci pomoze, potrzebujesz kogos kto cie zrozumie samemu tylko sie zadreczasz wszystko sie w swoim czasie ulozy .glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zbierz w sobie i badz dla siebie psychologiem udowodnij sobie ze jestes cos wart - zapisz sie na jakies zajecia dodatkowe (nauka jezyka) albo basen czy cos w tym rodzaju, poznasz nowych kolegow -kolezanki ,moze poznasz tam jakas dziewczyne ogolnie zawrzesz nowe znajomosci moze cos cie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę na sztuki walki 3 razy w tygodniu 2 razy w tygodniu mam korepetycje z angielskiego i matematykii mam dużo ,,znajomości'' ,,kolegów'' też koleżanek przyjaciółek ale to dziewczyny które mają zwykle kogoś lub nie szukają staram się mieć pasje itp ale bez dziewczyny poprostu nie widze sensu życia nie cieszy mnie nic raczej kiedyś znajdę wkońcu ale jakąś która miała już kilku nastu chłopaków i napewno z którymś to robiła najbardziej mnie boli że takie patusy które tylko chodzą na mecze nawalaja sie nie ucza maja takie ładne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdziesz i ty swoja dziewczyne z tego co piszesz masz wiele zainteresowan super! masz dopiero 15 lat, nie przejmuj sie! juz gdzies jest i twoja dziewczyna ,a ci co Maja dziewczyny i sa to tacy co sie slabo ucza itp... to nie zazdrosc im ,bo te ( ladne) dziewczyny z nimi chodza to sa tylko-ladne- a nie madre madra dziwczyna nie chodzila by z takimi sa siebie warci! nie zaluj ! spotkaz i ty moze juz niebawem cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za pomoc naprawde mam tylko jeszcze jedno pytanie czy w moim wieku i starszym są jeszcze dziewice takie ładne przeciętne nie chodzi mi o dziewczyny które nigdzie nie wychodzą z domu itp. Patrze też na inteligęcje i charakter ale chciałbym mieć ładną dziewczynę jak inni nie jakąś...( odrazu mówię że nie jestem jakimś pustym wymagającym typem mi chodzi o normalną dziewczyne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyć się XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skocz jutro do galerii - rzucili nowe zegarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się i szukaj nie tylko ładnej ale fajnej, dobrej, empatycznej i uczuciowej. Dobry związek jak wino dojrzewa dłużej i trudniej znaleźć taką drugą połówkę. Chyba nie chcesz znaleźć dziewczyny na jeden sezon i jedno bzyknięcie bo mam wrażenie, że nie o to ci chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chlopakowi robicie zludne nadzieje? Jestem starszy troszke od Ciebie i znam Twoj bol. Radzil bym ci zwyczajnie pogodzic sie z tym, ze pewnie.nigdy nie bedziesz mial dziewczyny i przestal sie tym zamartwiac. Wydajesz sie byc milym chlopakiem i nie myslacym "tylko o jednym" tacy niestety w mlodosci przegrywaja na calej linii. Tez sie nasluchalem jaki to jestem fajny, dojrzaly, sympatyczny itd. ale na chlopaka to nieistotne. Szczegolnie dzisiaj. Zapomnij o milosci i zajnij sie czyms co lubisz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walic se :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×