Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sam już nie wiem. Czy spotykać się z dziewczyną za pieniądze. Kochani pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat życiowy może zacznijmy od tego że mam już te 20 parę lat i jeszcze z nikim nie byłem nikt nie był mną zainteresowany. Z biegiem lat uczucie samotności i frustracja narastała i poczucie wartości spadało. Próbowałem znaleźć dziewczynę i nawet byłem na paru randkach. Ale chyba z mojej winny nic nie wyszło być może mam jakąś blokadę nie umiem przejść w relacji dalej. Ostatnim czasem zacząłem szukać dziewczyny która spotka się za pieniądze. Oczywiście nie chciałem iść do zwykłej prostytutki która by zrobiła mi dobrze. Nie chodzi mi tylko o seks wiadomo jestem facetem i mam potrzeby(nie chcę się też niczym zarazić). Ale bardziej chodzi mi o bliskość. Udało mi się znaleźć dziewczynę która chcę się spotykać za pomoc finansową. Dodatkowo podobnie jak ja z nikim jeszcze nie była. Rozmawiamy już trochę ze sobą i widzę że jesteśmy podobni do siebie zarówno jeśli chodzi o zainteresowania jak i charakter. I tu pojawiają się moje wątpliwości ponieważ z jednej strony mam ochotę zobaczyć jak to jest , jestem napalony jak piec. Z drugiej zaś zawsze wierzyłem w miłość to że ktoś jest komuś pisany. Że para dwóch osób pomimo iż nie są idealni są ze sobą. Dla niej głównym powodem spotkania są pieniądze. I wyraźnie widzę że chcę się spotkać . Teraz jestem w kropce ponieważ sam już nie wiem czego chcę. A właściwie chcę się z nią spotkać i spróbować jak to jest ale wiecie jak zobaczę że dziewczynę która tak naprawdę pogubiła się i tak naprawdę potrzebuje pomocy. To jedynym sensownym rozwiązaniem było by jej pomóc zaoferować i przyjaźń. Uniknęła by też sytuacji że spotka się z kimś kto ją naprawdę skrzywdzi. Dziewczyny powiedźcie mi jak bardzo złej sytuacji trzeba być żeby oddać się pierwszy raz komuś kogo tak naprawdę nie znacie. Jestem rozdarty i naprawdę nie wiem co zrobić do spotkania jeszcze trochę czasu jest. Bo tak naprawdę chciałbym poczuć że ktoś mnie kocha. A tego nie da się kupić... I chciałbym pomóc tej dziewczynie powiedzieć żeby nie robiła tego żeby też czekała miłość... Z drugiej strony jednak jeśli ona chce tego to nie wiem czy będę w stanie oprzeć się swoim pragnieniom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona od razu za pieniądze chce się spotykać? Znajdź doświadczona lepiej. Profesjonalna bo jakaś tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ona chce się spotkać za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×