Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mania800

Kontakt chłopaka z byłą dziewczyną, koleżanką

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem rok w związku. Jest między nami 7 lat różnicy (ja mam 18 a on 25 lat). Chodzi o jego przyjaciółkę, z którą zna się od czasów liceum. Utrzymują ze sobą bardzo częsty kontakt - piszą prawie cały dzień, nawet jeśli ja jestem obok niego a niestety moja nauka i jego praca nie pozwala się na widzieć częściej niż 1-2 razy w tygodniu. Wspomnę również że w maju mieliśmy podobny kryzys i się rozstaliśmy a on się związał właśnie z nią - wspólne plany co do mieszkania, dziecka i ślubu. Ale ostatecznie wrócił do mnie po 2 tygodniach. Nie ukrywam że było później było bardzo dobrze. Jestem z natury osobą bardzo zazdrosną. Nie potrafię się opanować kiedy widzę że ciągle z nią pisze. Chciałabym po prostu zacząć to ignorować, nie kłócić się z tego powodu. Skoro on mówi że to jego koleżanka i będzie z nią pisać czy mi się to podoba czy nie to muszę to zaakceptować. Zwłaszcza że mówi że wybrał dziewczynę z którą chce spędzić swoje życie ale muszę się zmienić. Zmienić to żeby nie robić awantury o nią bo nie ma żadnego powodu (piszą o kompletnych pierdołach), żeby nie obrażać się i dorosnąć do tego że utrzymuje się kontakt z byłymi i to nic złego. Niszczą mnie moje domysły i coś co sobie wmówię. Tylko z tego powodu są kłótnie. Nie przez to o co piszą tylko przez to że się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×