Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość kjkjkj
Hej :) Ja pije jedną kawę rozpuszczalną z mlekiem rano w pracy :) inaczej bym się nie obudziła właśnie sobie sącze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam dodać, ze w rossmanie jest kawa dla kobiet w ciąży, bez kofeiny i z jakimiś witaminami chyba.sa dwa rodzaje,zwykła i waniliowa.mozna na sztuki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska z lutego
Hej laseczki. Pisalam tu u Was na forum szybciej. Pochwale sie ze urodzilam syna. Jakies 1,5tyg po terminie. Cala ciaze pilam kawe z fusami, CZARNA. Kiedy bylam juz w szpitalu nawet oksytocyna nie podzialala na mnie tak jak kawa. Porzadka kawka i pyk, wody odeszly. U Was tez podszywacz. To wkurzajace ze ludzie chca popsuc komus opinie wypisujac brednie. U nas bylo to samo. Pozdrawiam i zycze zdrowia i bezbolesnych porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Kochana, żeby ta kawa zaszkodziła, to podobnie jak ze słynnym tuńczykiem, musiałabyś pić ze trzy albo i więcej siekiery dziennie! Spokojnie, jedna dziennie jest jak najbardziej ok. Ja tez piję jedna dziennie (fakt, że staram się, żeby nie była za mocna) rano :) nawet wydaje mi się, że odkąd piję kawę, czuję się lepiej - wcześniej często bolała mnie głowa (wcześniej nie piłam, bo mnie odrzucała). A ja jednak tartę zrobię chyba jutro, dzisiaj wjedzie karpatka, bo mnie chętka naszła ;p Mój pierwszy dzień na elce... dziwnie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak to możliwe, że mój nick jest na pomarańczowo, skoro musiałam wpisac hasło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Co tutaj się dzieje :P tarty....mmmmm....pozwole popatrzeć przepis:) Kawy nie pije wogole bo mnie odrzuciło i że względu na serducho przestałam a byłam nalogowcem pokacum po 5 law dziennie. Jest kawa bezkofeinowa Maxwel Hause ...niebieskie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
piłam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka Ty lez :D choć prz4z jakiś czas a potem poszalejesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
czy was tez mecza ciagle wzdecia? ciagle mam prykanie juz od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Bardzo śmieszne podstawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
podszywie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Te 2 wyzej to podszyw. pytam powaznie o te wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Meeg mi na wieczór zwłaszcza łapie aż brzuch się twardy robi. Ratuję się espumisanem jak już bardzo źle. Nic innego mi nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Eh nie wiem czy cokolwiek mi pomoze. Dziś pryknelam w sklepie i muszę przyznać ze mi poleciało trochę kleksa :/ musiałam iść do domu żeby inni nie czuli. Gość Agnieszka a gdy weźmiesz espumisan to po ilu przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Dziewczyny znam wasz ból! Mam ten sam problem! Wale bąki na potęgę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko czy Ty naprawdę nie masz nic ciekawego do roboty w te ferie? Nie masz żadnych kolegow? Koleżanek? Żadnego hobby? Może zacznij czytać lektury na przyszły semestr... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga1304
Madera88 ja piję rano parzoną czarną. Czasem się zdarzy po południu druga, jeśli jestem u kogoś. Mam niskie ciśnienie, jak mnie na początku od kawy odrzucało to byłam jak zombie. Nie mam wyrzutów sumienia, z synem też piłam. Dziewczyny ogarnijcie się wszystkie na niebiesko to podszywacz nie będzie miał się pod kogo podszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Podszywaczz
Wy co się tak wszystkie spinacie jestescie sztywne. Chyba z 2 osoby tu takie sztywniary :D a reszta waszych koleżanek się śmieje :D i oczywiście będą zaprzeczać ze nie a wiem zD jestem fajnym i śmiesznym podszywaczem :) Docencie w końcu mój trud i prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Kto ma teraz wizytę? Laura w środę genetyczne tak? Trzymam kciuki :) jeszcze chwila i Inga na połówkowe pójdzie :D Wywaliło mi strasznie brzuch, coraz ciężej go ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
mandarynkaa wyślesz mi swoje nagie fotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka taaaajuz niemoge sie doczekac. a co do trzeciego usg to chyba jest ono obowiazkowe by okreslic czy dziecko jest juz obrocone glowka w dol no i czy nie ma przypadku łożyska przodującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura będzie dobrze :) daj znać po. Ciekawe kto u Ciebie mieszka? Co do 3 usg wszystko się zgadza, sprawdzają tez ilość płynu owodniowego itd. Ja mam na razie nisko ułożone łożysko, mam nadzieję, że się łaskawie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Kochane dzis nie mialam sily ogarnac swojego pseudonimu zeby byl na niebiesko. Nie bierzcie sobie do glowy tych bzdur jakie podszywacz pisze. Kiedy lepiej sie poczuje na pewno zobaczycie mnie w nowym kolorze. Podszywaczu nie jest mi do smiechu. Moj stan bardzo sie pogorszyl wiec prosze zejdz ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Podszywaczz
Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podszyw
Jestem niedorozwinieta i dla tego tak się zachowuję,tylko mnie nie lekcewazcie bo głupki tego nie lubią a nie chce się denerwować. Czytam wasze forum bo nie mam dzieci i nikt nie chce mi dziecka zrobić bo jestem bardzo brzydka i pusta i czytając trochę się wczuwam.Wiec proszę o wyrozumiałość , choroby rozwojowe niestety ale nie są uleczalne.Nie w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×