Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość mandarynkaa
Gość dzięki za odp. A co do pytania to tak lekarka ustaliła :) żeby najpierw 6w1 zrobić odstęp i dopiero pneumo z rota. Mi tak tez pasuje, nie chciałam dawać ich razem. Przy starszym tez takim schematem robiliśmy. Ale wiem, że teraz dużo lekarzy daje 6w1 z pneumo i rota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie normy smogu przekroczone trzykrotnie :( dobrze, że mam z czego obiad zrobić bo wyjście z dzieckiem po szczepieniu raczej sobie daruje. Noc minęła szybko, budził się na jedzenie a teraz od 7 wojuje :) Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są jakies strony gdzie można sprawdzić stan powietrza? Chodzi mi i smog Jakieś strony gdzie aktualizuja dane co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Jest dużo takich stron. Wpisz sobie w Google np. map airly. Mam aplikację na telefonie Smog Smok, bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Mandarynkaa niby nie ma wprzeciwwskazan do spaceru po szczepieniu, ale ja sobie odpuscilam, bo widziałam, że mała nie czuje sie najlepiej, więc po co mialam ją ciągnąć. Dziewczyny nie umiem ogarnąć mojej laktacji. Mam tak dużo pokarmu, że nie daję radybez odciagania. Pilnuje, żeby nie odciagac za duzo, bo wiadomo- jest popyt- jest podaż. Jedną noc nie odciagalam, bo zwyczajnie zasnelam z małą w łóżku i juz mam zastoje :( mandarynkaa a Ty już się calkowicie uporalas z zastojami? Ile Wasze maluchy śpią w ciagu dnia? Hanka na spacerze, a poza spacerem tylko jakies turbo drzemki 15 minut. No chyba, ze lezy na mnie- to dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Gość co ty masz z tym: temat padł? Może się przedstaw :) napisz coś ciekawego. Rozkręć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka nie wylazlam z nim i tak na spacer bo smog był straszny. Dzisiaj chodziłam z wózkiem 2 godz i ręce mi tak zmarzły (nie lubię rękawiczek)- kupię chyba takie mufki do wózka. Kurczę to dużo masz pokarmu. Nie używam laktatora w ogóle już. Nawet jak młody by zasnął na dłużej to moje piersi są miękkie. Chyba mi się ustabilizowała laktacja. Pare dni temu zasnął na 6 godzin (cud!!!) i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastoje Ci się zrobiły? :( A co do spania: mój kilka razy w ciagu dnia, ale to właśnie po 15/20 minut a na spacerze to oczywiście jak zabity śpi. No ale noce ładnie przesypia, budzi się do jedzenia oczywiście ale szybciutko zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie miałam pytać: wy wszystkie będziecie chrzciły jeszcze w tym roku? Wiem, że Paulinka już po :). Ja się zastanawiam, ale chyba się wstrzymam i na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wszystkie z Was są tutaj mamami, czy są jakieś staraczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Kurczę to Ci mandarynkaa zazdroszczę bo u mnie po około 5 godzinach robią się twarde balony. Ale w nocy mała zazwyczaj ściąga z tylko jednej piersi i to jest trochę problem właśnie. Gdyby pila z obu w nocy to dałabym radę. Ja jeszcze nie wiem jak z chrzcinami. Chciałam w listopadzie ale chyba nie wyjdzie jednak. A co u reszty? Szczególnie u tych, co nke mamy na fejsie. Miawillson i Madoro jak tam? Kurczę ten guziolek na czole malej nie daje mi spokoju... Chyba pójdę do jakiegoś chirurga skonsultować te wyniki usg... Boję się, że cos2 przeocze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka a może powinnaś wybrać się do poradni laktacyjnej? Bo ja nie wiem co Ci doradzić i nie wiem czy można zrobić coś innego w takiej sytuacji poza odciaganiem, ale laktator niestety pobudza laktacje... W tym przypadku "niestety" bo ja laktatorem uratowałam karmienie piersią. Miałam odwrotny problem do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat padł i tyle nikt juz tu nie zaglada slabo a kiedys to pisalyscie codziennie od rana do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka śniło mi się dzisiaj ze gadalysmy przez telefon o tej laktacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra w d**e i tyle. Temat padł i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie co się stało z będę mama 2018 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiala
Dziewczyy dawałyście probiotyk flostrum na brzuszek swoim dzieciaczkom, bylismy wczoraj u naszej pedatry i kazała dawac, bo mała ciągle się pręży, często popłakuje i chyba brzuszek winny, zmieniamy mleko bo jest karmiona mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988

Madera MiaWillson zagladacie tu czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×