Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do dziewczyn?!

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Czy wy lubicie bawić się w gierki. Nie pisać, nie odzywać, odrzucać propozycje. Bawi was to? Nie umiecie się określić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Władzio jest dziewczyną? Dlatego ma babochłopa wyglądającego jak neandertalczyk (ta krotka szyja)za narzeczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kobiety i mężczyźni, którzy bawią sie w takie gierki, moim zdaniem, dają do zrozumienia, ze im nie zależy. Tylko, ze to nieelegancki sposb. Niektóry nie potrafią byc szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie odpowiada, to może nie chce, skąd pewność, że to gra? Czasami umysł przetwarza iluzorycznie co chciałby widzieć i słyszeć, takie 'myślenie życzeniowe'. Ale jeśli faktycznie gra to może dać się ograć i sobie odpuścić, nerwów nie szarpać, może gra nie warta świeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiła kosa na kamień, Wladziu? Nie może byc;) Ten w granitowej kurtce w kapturze w czapeczce z daszkiem na lysej glowie, to ty? Po co przyszedłeś, żeby pokazać że jesteś w mieście a nie u narzeczonej?po co?Skoro do niej potem pojechałeś? Czary mary przyciągnęły znowu do niej? Jak to ona powiedziała, że ZAWSZE będziesz wracał do niej na seks, czyżby magiem zawladnela prostaczka cżarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzisz u prostaczki pod kocykiem i myślisz o innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy bawicie się w takie gierki faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem do normalnych ludzi... soory ale to było pytanie do dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy sie bawi w gierki... wszyscy sa chorzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem za siebie - nigdy nie bawiłam sie facetami. Ale w momencie gdy to on zaczynal ze mna pogrywać i mnie olewac, ja robiłam to samo. Po co mam narzucać sie komuś kto ma mnie w d...? Teraz tez jeden taki ma do mnie pretensje ze go olałam, mimo ze sam zaczął sie oddalać ode mnie, przestał sie odzywać i ch.. wie na co liczy. Odezwałam sie raz, drugi, wiecej nie zamierzam. Wyjściem awaryjnym dla nikogo nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochlebiaj sobie Kubciu:P To ja decyduje, nie ty, swoją drogą w tym kapturze,dobrze się przycziles:) Ale nadal nie rozumiem, dlaczego zależało ci, żebym wiedziała że jesteś w mieście a nie z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci bardzo często bawią się w gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.47 to nie były gierki, to miłość, której nie rozumiesz, dbasz o te kobietę jak ona o ciebie latami, miłość tak ma, nie chcesz by cierpiała, jej dobro stawiasz wyżej niż każdej innej kobiety, tak jak ona twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a was bawi to jak mowicie, ze kochacie ze wam zalezy a chcecie tylko fiu/ta wsadzic i uciec od zobowiazan, bawi was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 dokładnie, a faceci jeszcze śmia mówić że to my się bawimy w gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
a was bawi to jak mowicie ze kochacie, ze wam zalezy, ze mozna na was liczyc, a chcecie tylko za darmo miec podwozke, zasponsorowane wyjscie z zarciem, czy ukladanie ciezkich gratow, pasozyty, a potem sio, "muszyn zrobil swoje muszyn moze odejsc", bawi was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jest się zainteresowanym to ma się przyjmować propozycje i odpisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz to:P odinteresowac sie nie mozna z roznych wzgledow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy się tak bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×