Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sesja dla narzeczonego.

Polecane posty

Gość gość
Myślisz że on będzie cieszyć się? Oczywiście że nie ! Taki prezent bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak masz kompleksy czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu skąd wy się wszyscy urwaliscie??? Taki zaścianek, że głowa mała. Skoro twierdzicie, że mężczyzny, noe mogą podniecać zdjęcia kobiety, z którą dziieli życie, to jakim cudem mogą go jarac zdjęcia innych nagich kobiet??? Z choinki się urwaliscie? Ja uważam, że pomysł świetny. Mój mąż na pewno byłby zachwycony. Sam lubi mi robić zdjęcia, mowi ze lubi je pozniej oglądać. Ze to jest bardzo zmysłowe. Autorko nawet się nie zastanawiaj, czy do tzw zrobiłaś robiąc taką sesję, czy nie. Jedynie pewnie dopuściłabym to zdjęcie na ścianie w sypialni. Byłoby super, gdyby nikt inny do niej nie wchodził, a skoro piszesz, że niejedna osoba będzie zaglądać by zobaczyć aranżację, to chyba lepiej sobie darować. Albo na razie przeczekać "odwiedzających" a dopiero później zawiesić na ścianie. Kiedy sypialnia będzie już tylko wasza alkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cholerny słownik...tam miało być: * czy dobrze zrobiłaś *odpuscilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On widzi ja w codziennie co zmienia takie zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A perfumy na prezent co zmieniają? Czy prezenty mają cokolwiek zmieniać? Jak zakładasz seksowną bieliznę dla męża to co to zmienia? Przecież możesz założyć pantalony, przecież widział cię milion razy, wiec co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy będzie używał, skarpetki nosił A zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdjęcia zazwyczaj się ogląda. Coś w tym dziwnego. Ale co zmienia to ze bedzie używał perfum, albo nosił skarpetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie zadowolony, będzie myślał o mnie. A foto ? Już widzę jak mój mąż codziennie przegląda foty w rajstopach. Co w tym seksownego? I jeszcze zdjęcia w sypialni !? Serio ? Co w tym fajnego widzieć siebie gołą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już musiałaś tyłkiem przed obiektywem świecić, to przyznaj się lala, że to z twojej próżności, a nie z chęci zrobienia narzeczonemu przyjemności. Ciekawe, czym on się zabawiał w czasie twojej sesji, skoro u was taki związek. Poker, czy dziewczynki? A może jedno i drugie, tak sobie ćwiczył, żeby później między wami było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia w albumie-ok. Wielka fota na scianie- nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, cały dzień będzie myślał o tobie. zwłaszcza jak będzie wieczorem zdejmowal te śmierdzące skarpetki :-D super skojarzenia, nie ma co :-D Musisz mieć super związek, że zamiast patrzeć na twoje zdjęcia twój facet będzie kojarzył ciebie ze skarpetami :-D no żar i namiętność :-D :-D :-D super, naprawdę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz fajnego w tych zdjęciach? Rozbieraniu się do zdjęć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, widzę. To dla Ciebie jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby-to nic. Ale tak po prostu, to erotyzm i zmysłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciewake czego namietnkosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie skarpet koleżanki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mu dadzą foty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że to świetny pomysł, moj mąż byłby zachwycony takim prezentem, co do Twojego pytania uważam że album byłby najlepszy lub ewentualnie na ścianę jedno z grzeczniejszych zdjęć. W sumie podsunęłaś mi fajny pomysł na prezent w przyszłości, tylko ja jestem chyba zbyt nieśmiała na sesję przy obcej osobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jeżeli twoj facet jest tobą totalnie znudzony to faktycznie żadne twoje foty nic mu nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyście foty swojego faceta na prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się dziwić że faceci traktują baby jak towar,mamy ewidentny przykład autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ją bzykać i zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tępaś jak drut:D, faceci są wzrokowcami, ich podniecają zdjęcia nagich kobiet, kobiet raczej aż tak nie podniecają nadzy faceci, normalnie ciemnogród, a do sypialni zakładasz pewnie flanelową piżamę bo przecież jest praktyczniejsza niż jakaś tam koszulina z koronki..a fee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idąc waszym tokiem myślenia faceci też powinni być traktowani jak towar gdy im staje podczas seksu, a jak ustępują miejsca w komunikacji miejskiej to już w ogole szczyt poniżenia tylko bzyknąć i zostawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak klękają gdy się oświadczają to już tatalnie ostre poniżenie... tylko walnąć w łeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku pewnie będą wycieczki po mieszkaniu. Ale właśnie zastanawiam się czy nie powiesić mniej wyzywającego zdjęcia A po prostu seksownego. Tylko chciałabym, żeby mój narzeczony zdecydował się na jakąś sesję. Nie świeciłam tyłkiem przed obiektywem. To nie było z mojej próżności tylko dla potwierdzania samoakceptacji. Czym się zamawiał mój narzeczony podczas mojej sesji? Był w pracy, sesją trwała 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś sukk.. I szma... sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie odezwały się normalne kobiety! Bo jak tu sama o Autorkę walczyłam to nie wierzyłam, że każdy jest przeciwny. Ludzie! Ona się kuźwa nie pyta was o zdanie! Pytanie brzmiało czy robić duże zdjęcie. Nie podoba wam się taki prezent to nie. Bez obaw nikt wam go nie da. Współczuć można jedynie waszym partnerom. A czego? Praktycznych prezentów i podejścia do życia seksualnego. Nie każdy lubi dostawać majtki czy sweter. Fajnie kiedy partner robi coś specjalnego dla nas. Bo ciapy to możecie nielubianej ciotce kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×