Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wychylaj się tylko siedź

Wszyscy jesteśmy manipulowani i robią nam pranie mózgu

Polecane posty

Gość Fraza H U J w linku
rozwaliła mnie ta analiza frazy H-U-J- w linku powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysarczy na Youtube wpisać
Brian Tracy - Psychologia Osiągnięć Motywacja. Dale Carnegie. Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Jak przestać się martwic i zacząć żyć - Rozwój osobisty Dale Carnegie Brian Tracy - Milionerzy z wyboru. 21 tajemnic sukcesu A na boku w podpowiedziach pojawi się wiele innych filmów powiązanych tematycznie i sobie tego posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja słucham polskich speców
od rozwoju osobistego na Youtube: Krzysztofa Króla - gość jest najlepszy ze wszystkich Mateusza Grzesiaka - też jest dobry Jacek Wiśniowski - ma niezłą gadkę i dobrze manipuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się naczytac stosu książek chui wie o czym, nawet o tym jak stać się murzynem z białego ale jak coś Ci nie jest pisane to stanie na c***u i klaskanie uszami nie pomoże. Wszystko i tak o kant d**y rozbić jeśli nie masz czegoś wpisane w plan życia. Dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby załapać ten
Rozwój Osobisty trzeba trochę tego przesłuchać i przemyśleć by to zrozumieć w swej głowie to nawet wymaga roku czasu aż zacznie się to rozumieć że to jest dobre i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne wielkie piertolamento . Czytałem te książki ,one są nieprzydatne do osiągniecia celu zamierzonego . Jeśli jakaś grupa ludzi sie wyzwoli ,bo nigdy wszyscy ,to w tej grupie wyzwolonych po jakimś czasie powstanie znowu hierarchia i będą znowu uprzywilejowani i podwładni . Natura ludzka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego dochodzi też
odpowiednia dieta żywieniowa twego mózgu by funkcjonował w odpowiedni sposób i to wszystko pojmował - czystość umysłu i odmulenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy wpływ ma
to co też w życiu robisz jedni ten start będą mieli lepszy inni gorszy to ma też wpływ kim jesteś i czym się zajmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam już tym pseudosamorozwojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam filmy Krzysztofa Króla na Youtube i gość bardzo pozytywnie wpływa na człowieka dlatego lubię go słuchać i on na pewno te wartości w swym życiu stosuje ale to u niego też wymagało lat edukacji przemyśleń i pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastosuj słownictwo
i rady z tych poradników w życiu codziennym np w pracy, a nieźle zmanipulujesz ludzi i więcej zyskasz nie robiąc oczywiście nikomu nic złego ale to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak działa że się za chwilę zwolnie z pracy :D. Nie bądź aż tak naiwny. Matrix matrixem ale mózg trzeba mieć jednak na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie są dzisiaj zgorzkniali
i krytykują wszystko nie sprawdzając nawet jaką wartość to wnosi i co to jest, tylko z góry krytykują nie mając pojęcia co krytykują - czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W życiu trzeba być sprytnym
i radzić sobie nie czyniąc innym krzywdy tylko pomagać innym, a dobro wróci to do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwiększ swoją  samoświadmomość
życia poprzez kształcenie się i przemyślenia nabytej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba się edukować
i kształcić całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę gościu przestań się tu reklamować bo nikt się na to nie nabierze to jest śmieszne a zarazem żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd się biorą CI
negatywni i sceptyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To aby wejść na wyższy poziom to są lata pracy nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej właśnie oglądam webinar, o którym mowa w filmiku który pokazałeś o byciu dobrym człowiekiem bardzo ciekawie i mądrze gość mówi słucham go z zaciekawieniem ale gadane to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaching rozwoju
osobistego to jest duża wiedza bo ludzie którzy osiągnęli w życiu sukcesy to co chcieli stosowali te metody i te metody są sprawdzone tylko trzeba się w tym edukować i stosować w życiu. Te wszystkie poradniki są spisane przez tych ludzi jak myśleli i jak to robili przede wszystkim jest to schemat myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napoleona Hila, Dale Carnegiego, Roberta Caldiniego, Briana Tracy i reszta to sa własnie manipulatorzy tak to działa wmawiają ludziom ze sa manipulowani a sami ,manipulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to najlepszy zart z tym filmie jak byc dobrym człowiekiem wystarczy czytać pismo sw by się dowiedzieć o tym ja być dobrym człowiekiem modlic sie czytac pismo sw nie grzeszyc spowiadac sie i eucharysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przestać się martwic i zacząć żyć wystarczy zeby tym sie zaja jezus jest taka modlitwa jezu ufam tobie i jezu ty sie tym zajmij a on przeejmuje kontrole i problemy same sie rozwiazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manipulacja guru rozwoju
oni manipulują pozytywnie przeprowadziłem kiedyś rozmowę z szefami firmy którzy są wysoko i osiągnęli w życiu dużo co sądzą o tym rozwoju osobistym i o tych wartościach przekazywanych przez tych ludzi i mówią że oni się też kształcili z tego tupu wiedzy i stosują ja w życiu więc nie powiedzieli że to jest ściema tylko że wiele osób ma zbyt duże ograniczenia by to zrozumieć a to wymaga ogromu pracy nad sobą w każdym obszarze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemyśliwując wiedza ta
jest wartościowa słuchałam to sama i moje przemyślenia są takie że ta wiedza mówi aby być dobrym człowiekiem dla innych i kreować wizję swojego życia w każdym jego obszarze i wszystkie te aspekty poprawiają jakość życia tylko trzeba chcic spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest ogromna
dziedzina wiedzy i trzeba mieć chęć by ją zgłębiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×