Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dieta

Polecane posty

Gość gość

Najlepsza dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej ŻREC i RYSZYĆ TY ŁEK - najlepsza, najtasza, najzdrowsza i daje efekt na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kochana, dieta to jest tak duże pole do dyskusji, że o raju nie wiem od czego zacząć - to nie chodzi o samo jedzenie, ale też o styl życia, od wyeliminowania złych produktów, które powodują np wzdęcia, czy problemy z trawieniem - ale do tej listy musisz sama dość, tutaj nie ma złotych rad - na mnie np bardzo źle wpływa laktoza, jak sie jej pozbyłam z codziennej diety to mam wrażenie, że mój organizm przyśpieszył bo już się nie męczy z jej trawieniem i moze się skupić na innych produktach, tak samo jeżeli chodzi o spożycie glutenu - absolutnie nie wykluczenie z diety, bo to dotyczy tylko osób które są na niego uczulone, ale ograniczenie spożycia białego pieczywa na przykład jest super pomysłem. Opracowanie takiej listy złych produktów pozwoli Ci samodzielnie ułożyć sobie dobrą dietę :) No chyba, że chcesz się też odchudzać to już trzeba dołożyć trochę więcej starań, pozbyć się tłuszczyku jest dość trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaMi
no trzeba oczywiście zacząć od zjadania mniejszej ilości słodyczy :) a tak ogólnie to warto zacząć jeść zdrowiej, może śniadania białkowo-tłuszczowe, warto zmienić sztuczne konserwanty na zdrowe zamienniki. Warto też zażywać jakieś suplementy diety np. https://www.fit-zone.pl/k106,suplementy-diety-zielona-zywnosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.14 kg mniej w 3 miesiące to po pierwsze, brak jojo to po drugie,a po trzecie wróciłam do wagi jaką miałam przed ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do www.igortreneronline.pl. Dietetyk i trener. Fachowiec i ludzki człowiek. Są tam nasze przemiany, wszystko dokładnie opisane, nawet jest konkurs. I masa motywacji! Zagonił do zmiany takiego lenia jak ja. Więc musi być dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fe kłamstwo to sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka145
Jedzenie regularne to klucz do sukcesu ale niestety kto w dzisiejszych czasach ma czas stać przy kuchni i wymyślać dania. Ja skorzystałam z oferty kateringu dietetycznego z firmy dietbox i jestem bardzo zadowolona bo jem według podanych godzin i widzę, że waga spada. Nie muszę pisać, że dania były bardzo dobre i zawsze się coś znajdzie dla łasucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam,ze absolutnie żadnych diet na własną rękę, moja córka odchudzała się na własna rękę i niestety.. okazało się potem,że nabawiła się anemi, teraz stosuje dicofer junior i co prawda czuje się lepiej, ale nie warto w żaden sposób diet wymyślać na własną rękę, lepiej wybrać się do dietetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebos
wiecie co no generalnie dieta powinna być dobrana do człowieka, do jego BMI, tego jaki ma tryb życia, czy trenuje. Bardzo dobrą dietą i nieco uniwersalną jest dieta paleo , tu można sobie o niej poczytać https://www.eatzone.pl/pl-PL/Blog/dieta-paleo , to głównie jedzenie mięsa, białka a odstawienie kategoryczne węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
Zgadza się kazdy powinien indywidualnie podejśc do kwestii odchudzania, u mnie najskuteczniejsza okazała się https://www.wygodnadieta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno lepiej nic nie robić na własną rękę, ja się odchudzałam na własną rękę i niestety nabawiłam się anemii, żadne diety nie pomagały mi zlikwidować jej niestety, jedynie co to dicofer przepisany przez lekarza, bardzo mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie Foreverslimu zaczęłam miesiąc po rozpoczęciu diety, która sama nie dawała takich efektów o jakie mi chodziło Ale wynik ostateczny po 3 miesiącach to 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszoon
sporo ciekawych przykładów zdrowych diet mozecie znalezc na stronie https://adamed.expert/ ja wlasnie stad wzielam diete dukana ktorej sie trzymam i bardzo dobrze idzie mi odchudzanie polecam sobie w wolnej chwili o tej diecie poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało,straciłam na Slimunox 13 kg .Co dla wielu odchudzających się ważne kilogramy nie wróciły efektu jo-jo nie było i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej pasuję dieta pudełkowa z cateringu Victorii Diet. Wybrałam zestaw dla osób aktywnych fizycznie - dieta sport. Każdy kto uprawia sport musi mieć posiłki bogate w odpowiednią ilość białka, tłuszczów oraz węglowodanów . Po posiłkach z Victory Dieta mam energię do ćwiczeń. Uwielbiam ich dania a najbardziej uwielbiam omleta ze szpinakiem i pomidorkami koktajlowymi - palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loliś3
najlepsza dieta to tak jak ktoś wyżej pisał mniej żreć więcej się ruszać i pić trochę ziol ja pije cherbaty ziolowe nowoczesneziola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietka z Personal Chefa, najlepsza jaką znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Personal Chef z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak schudłam 70 kg? To było trochę jak sen. Styczeń 2013 r. przyniósł mi siłę, choć wcześniej czułam się zmęczona życiem. Pojawiła się myśl: schudnę raz na zawsze. Schudnę, bo tego pragnę, bo mogę, bo jestem na to gotowa. 175 cm wzrostu i 27 lat. 140 kg i wiara w to, że uda się zmienić całe życie. Moja dieta jest tutaj: https://dietalux.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×