Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja1999

porządki świąteczne czy już czas?

Polecane posty

Gość ajajaja1999

kiedy zaczynacie porządkowy szał świąteczny? jaką macie taktykę? macie kalendarz, a w nim rozpisane co danego dnia trzeba wysprzątać? ja o tym myśle by coś takiego zrobić. np. 25 listopada - zrobić porządek w szafkach, umyć okna. itd itp. chodzi o naprawdę GENERALNE porządki których nie robi się na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Porządku w szafkach ważniejszy porządek w duszy,sercu. Nie mam szału, ja mam zawsze porządek generalne sprzątanie to jest po generalnym remoncie :-) a później trzeba dbać codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie te "świąteczne" porządki są takie jak zawsze, najzwyklejsze porządki. A generalnych porządków nie robie 2 razy w roku przed świętami, tylko jak mam więcej wolnego czasu, i jak mam chęci do tego. U mnie nie ma czegoś takiego jak świąteczne porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka199
Rozumiem. Ja jednak wolę na święta mieć idealny błysk, to mnie wprawia w dobry nastrój, a co za tym idzie spokoj duszy :) Dlatego pragnę poświecić w tym roku czas na naprawdę GENERALNE porządki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wcześniej zaczniemy tym lepiej bo dzięki temu będziemy mogły wszystko ogarnąć na spokojnie. Warto też wybrać odpowiednie środki czystości w tym celu, zerknijcie na www.nata.info.pl gdzie sama często zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy mieszkacie w palacach że sprzątać zaczynacie w listopadzie czy nie sprzątacie cały rok i żyjecie w syfie że teraz pucujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×