Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mirella899

Żory porodówka

Polecane posty

Gość Mirella899

Witam . Mam pytanie do mam ktore rodziły w szpitalu w Żorach siłami natury w tym roku najlepiej. Jak wrażenia z porodu kochane? Czy wogóle warto rodzic w tym szpitalu, jacy są lekarze położne i wogole jak to wyglada od momentu przyjecia do samego porodu?. Mam w planach rodzic w tym szpitalu tylko boje sie bo mój ginekolog nie pracuje w tym szpitalu a slyszalam ze kobiety ktore przychodzą sobie od tak do porodu są niby gorzej traktowane.. Moj ginekolog do tego mi powiedzial jak pytalam czy powinnam wczesniej tam pojechac zorientowac sie co i jak ze absolutnie nie musze, tylko jak juz bedzie tak daleko z porodem to ze skierowaniem pojechac do szpitala z dokumentacją medyczną i to wszystko i ze nawet nie musze szukac polożnej bo jak stwierdzil zawsze na zmianie jest jakas polożna... Także sama juz niewiem co myślec, poprostu przyjde powiedzmy w dniu terminu czy jak mi wody odejdą powiem chce tu rodzic i juz??? Prosze poratujcie jak to u Was wygladalo, a nastepna kwestia to co trzeba zabrac ze sobą do tego szpitala, w sesie co gwarantuje szpital np podklady czy ubranka dla dziecka itd a co trzeba miec swoje ii czyyy znieczulenie dają bez problemu rodzącym silami natury czy raczej niema co liczyc?? Licze na Waszą pomoc bo jestem naprawde juz powoli przerażona tym wszystkim a do porodu zostalo pare tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×