Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DagmaraES

Damski pasek do spodni na lata

Polecane posty

Gość DagmaraES

Kobietki polećcie mi firmę gdzie kupię porządny skórzany pasek na lata? Nie używam takich rzeczy regularnie, więc potrzebuje jednego, klasycznego takiego, który do większości będzie pasował. ważne żeby szerokość też była optymalna, nie taki cieniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojas. W sumie nie są takie drogie te paski, a na pewno posłuży na lata, nawet przy częstym użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też poelcam paski ze sklepu wojas, mega wytrzymałe, ja mam swój już 5 lat :3 Opłaca się zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta_K
Lepiej trochę więcej dać, ale żeby pasek był porządny. Mogę również polecić markę Wojas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikkka
Ja kupiłam pasek od wojasa , wiecie zawsze paski się przecieraj itd. a ten mam już 4 lata i nic serio nic w szoku jestem albo ja mam takie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu skórzany kup i bedzie na lata!:) Ja kupiłam świetny pasek w https://promesso.pl/pol_m_Paski-damskie-152.html - służy mi już dłuższy czas. Mogę nosić go zarówno do długo spodni jak i szortow jeansowych, zawsze wygada swietnie i pasuje do wszystkiego bo wybralam bardzo klasycnzy model:) Polecam tkaie rozwiazanie. Solidny material rowna sie dlugie uzytkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×