Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123132

Modlitwa hejterka i podszywa :)

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Ten głupol nie wyrwie Niestałejsmiech.gif Ona bedzie miła i beda sobie na wieki grac muzyczkesmiech.gif Zadnej zreszta by nie wyrwal. Do dawnych.userów.nie umywacie.sie, zadna kobieta.do.was nie.podbijausmiech.gif xxxxxxx podobno wcale mnie nie zauważasz. Podobno nie mowisz wcale do mnie, ale jednak ja wiem że myślisz łazisz i szukasz mnie. Pragniesz usłyszeć jakieś bluźnierstwo na swój temat, pragniesz poczuć jak krew buzuje w tzipce. Tak bardzo chcesz być zauważona. :) to dla ciebie moja wielbicielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Nawet sie wysmiewasz z ludzi walczących o wolnosc, ktorzy zgineli. ” x Wyśmiewam sie z hipokrytów hejterow, którzy wycierają sobie gęby sztandarami lub wlasnie znaczkami Polski Walczącej, a w życiu prywatnym sa degeneratami, którzy hejtuja tutaj z zawiści lub chodzą na ustawki bić sie z innymi. Poza tym poczytaj sobie o Powstaniu, czy przyniosło korzyści, jakie straty w ludziach były, czy to była dobra decyzja... Nie odpowiadaj, jako prawicowiec, znam twoja odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„A i tak nic nie wyrwiesz” x Ból du/py rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiscie wiesz, za akurat oni cie krytykują. Hejter:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś lepszy od Wilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"I oczywiscie wiesz, za akurat oni cie krytykują. Hejter" x W 99% wiem, gdybyście się podpisywali w każdej wypowiedzi jednym stałym nickiem innym niż gość, to wiedziałbym na 100%. Tego jednak nie zrobicie, bo byście się całkowicie obnażyli - wasze kłamstwa i manipulacje każdy by widział. Ja jestem transparentny, wszystkie moje wypowiedzi są z jednego nicka. To też was boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuniaameleczki wczoraj Ale ja bym chciała częściej seks mażę o drugiej dzidzi a mąż ma opory chodź mówi że nie ma gość123132 wczoraj Bardzo mnie taka kobieta podnieca i chciałbym ssać takie mleko z sutków. Przejdziesz ze mną na priv? (gosc12313@wp.pl) mamuniaameleczki wczoraj Męża mam ty zboczęńcu obrzydliwyy fuuuuuuj!!!!!!!!!!!oneone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×